Case Opener Ultimate – otwieraj i zdobywaj skiny do CS’a!

0
2009

Gra Case Opener Ultimate – co raczej dość łatwo przewidzieć – nie pozwala na zdobywanie prawdziwych skinów, które można wykorzystywać w Counter Strike’u. Mimo wszystko, otwieranie skrzynek za darmo i polowanie na wymarzoną skórkę jest świetnym zajęciem. Osoby nieprzepadające za CS’em – oczywiście – absolutnie nie będą w stanie tego zrozumieć, ale kto by tam się tym przejmował!

Dla tych, którzy po wstępie w ogóle nie wiedzą, z czym mają do czynienia w tym wpisie, kilka słów wyjaśnienia. W grze CS: Go, popularnym FPS-ie, w którego grają miliony ludzi na całym świecie, można zdobywać skrzynie z nakładkami wizualnymi na bronie. Nie mają one specjalnych „mocy”, a przede wszystkim dobrze wyglądają. Niektóre z nich są bardzo wartościowe, bo rzadkie, natomiast inne można kupić już za kilka centów. Fani CS’a uwielbiają kolekcjonować skiny i chwalić się nimi przed znajomymi. W Case Opener Ultimate będziecie mogli chociaż trochę poczuć się tak, jak oni.

Case Opener Ultimate

Co najważniejsze – nie wydacie na to ani złotówki, ponieważ Case Opener Ultimate jest apką darmową, a dostępne w niej pieniądze po prostu są i możemy je sobie wydawać jak tylko nam się to podoba. Nie musimy obawiać się, że żona się wkurzy, iż uszczuplamy domowy budżet, ani przejmować się, gdy się okaże, że wydana stówka nic wyjątkowego nam nie dała.

Oczywiście, „wirtualność” gry ma swoje złe strony. Jeżeli zdobędziemy bardzo rzadkiego skina, wartego na rynku wiele dolarów, nie będziemy mogli za wiele z nim zrobić. Pozostaje nam albo pozostawienie go w kolekcji, albo sprzedanie i wykorzystanie środków na inne skrzynie.

Case Opener Ultimate

Możliwości zdobywania skinów jest sporo, ponieważ do gry dodano też kontrakty oraz jackpoty z niespotykanymi przedmiotami. Ogólnie rzecz biorąc, Case Opener Ultimate jest fajną propozycją dla miłośników CS’a, ale zrozumiem tych, którzy stwierdzą, iż nie jest to  nic godnego uwagi. Zapalonych graczy CS’a chyba nikt nie zrozumie. I ma to swoje dobre strony! 🙂

Aha, na koniec jeszcze jedno. W Case Opener Ultimate nie ma mowy o mikropłatnościach. Wszystko zdobywa się wirtualnymi środkami i w żaden sposób prawdziwe złotówki na koncie nie są w stanie nam pomóc!