Burze nad Polską i Europą – gdzie możesz spodziewać się burzy?

0
1315

Burze nad Polską i Europą to aplikacja pogodowa, która informuje nas o aktualnych wyładowaniach atmosferycznych nad Polską i Europą. Sprawdzalność prognoz sprawdziłam osobiście, więc z czystym sumieniem mogę opisać swoje odczucia i zachęcić Was (bądź zniechęcić) do pobierania 🙂

Na pierwszy rzut oka narzędzie nie prezentuje się ciekawie. Jest dość mało dopieszczone graficznie, co miłośników pięknego interfejsu może odrobinę zniechęcić. Zupełnie niepotrzebnie, bo oferowane funkcje i sprawdzalność zdecydowanie biją grafikę na głowę.

Aplikacja (po wyrażeniu naszej zgody) wysyła powiadomienia push o zbliżających się w naszą stronę burzach. Otrzymujemy więc informację o ilości wyładowań w naszej okolicy. Po wejściu do apki naszym oczom ukazuje się mapa świata. Swobodnie możemy oglądać aktualną sytuację meteorologiczną.

Opcje z lewej strony umożliwiają zmianę orientacji mapy, pokazanie legendy, czy innych przydatnych funkcji, które są nam oferowane w pakiecie.

W ustawieniach możemy zmienić godziny powiadomień (wyznaczyć przedział czasowy aktywności aplikacji), oraz inne szczegóły z zakresu informowania o zagrożeniach.

Burze nad Polską i Europą to przydatne narzędzie, które powinno się znaleźć w każdym smartfonie 😉

Pobierz w Google Play.