Britney Spears: American Dream – świat Britney stoi dla Ciebie otworem

0
745

Britney Spears: American Dream to gra przygodowa, w której wcielamy się w rolę młodej piosenkarki, która ma okazję na zrobienie wielkiej kariery. Stajemy się przyjaciółką takiej gwiazdy, jak… Britney Spears!

Na początku zapoznajemy się z ludźmi, znosimy kąśliwe uwagi, dajemy pierwsze koncerty i wybierany odpowiednie ubrania sceniczne. Z czasem dostajemy premie, zyskujemy swoich wiernych fanów, wypełniamy misje i stajemy się naprawdę wielkimi gwiazdami.

Każde zadanie wymaga od nas wkładu energetycznego. Maksymalnie posiadamy 16 sztuk ,,piorunków”. Różne zadania pochłaniają różną ilość mocy, dlatego musimy działać rozważnie.

Zbierając specjalne B-diamenty, możemy wykonywać akcje, które nie są dane normalnym śmiertelnikom. Bawimy się do czasu wyczerpania energii, a następnie odczekujemy odpowiednią ilość czasu, by móc kontynuować przygodę.

Zdobywając kolejne poziomy zaawansowania, otwieramy sobie drogę do nowego świata. Im dłużej jesteśmy na scenie i angażujemy w śpiew fanów, tym lepsze oceny otrzymujemy.

Ubieranki w garderobie to frajda szczególnie dla młodych użytkowniczek. Wychodzenie na imprezy w skąpych ciuszkach może być fajną zabawą.

Plusem aplikacji jest decyzyjność gracza. Mamy bowiem okazję na decydowanie o losach swojej bohaterki i kierowanie dialogami. Zdecydowanie polecam 🙂