Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Boks (zwany też pięściarstwem) już od początku swojego istnienia jest bardzo silnie związany ze światem bukmacherskim. Odkąd ludzie zaczęli bić się zawodowo, inni stawiali na nich swoje pieniądze. Dziś, choć w nieco innej formie, mamy do czynienia z tym samym. Co musimy wiedzieć o typowaniu boksu jeszcze przed podjęciem się tego? To, ale i wiele innych aspektów postaramy się przedstawić w naszym poradniku.

jak typowac walki bokserskie
Jak obstawiać walki bokserskie u bukmacherów?

5 podstaw w typowaniu boksu

Typowanie boksu może dla niektórych wydawać się proste – jest to po części prawda, ale tylko wtedy, gdy robimy to bez większego przygotowania, już na początku nie wymagając efektów. Aby jednak robić to skutecznie, musimy odpowiednio do tego podejść. Pomoże w tym 5 podstawowych aspektów, na które w tym wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę, a które prezentujemy poniżej.

  1. Kompleksowa analiza – przeprowadzenie odpowiednio dogłębnej analizy jest gwarantem podejmowania słusznych decyzji typerskich oraz takich popartych właściwą wiedzą i przygotowaniem. W analizie kierujmy się faktami, ale i statystykami, wyrabiając sobie wiedzę na temat najczęstszych zachowań danych zawodników oraz tego, jak radzą sobie w kolejnych rundach. Otworzy nam to wiele nowych rynków bukmacherskich.
  2. Wybór bukmachera – ten jest kluczowy, bo otwiera przed nami nowe opcje typowania, ale też daje nam dostęp do wielu spotkań i atrakcyjniejszych kursów. Nie ograniczajmy się do usług zaledwie jednego – konta miejmy u co najmniej kilku.
  3. Odpowiedni model obstawiania – typowanie na żywo poleca się przede wszystkim bardziej doświadczonym typerom.
  4. Śledzenie wydarzeń przed walką – dzień walki to nie jedyny moment, na którym powinniśmy się skupić. Ważne są również przygotowania do niej, często wielomiesięczne – to one decydują o formie i determinują to, czy dany zawodnik ma szanse. Zwracajmy na nie uwagę, szukając informacji o nich w sprawdzonych źródłach.
  5. Warunki fizyczne i siła – oba te aspekty są decydujące, a ich porównanie w obrębie dwóch pojedynkujących się zawodników – kluczowe w podejmowaniu dobrych decyzji.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w obrębie boksu

Typując boks mamy do dyspozycji wiele opcji. Oczywiście dostępność każdej z nich zależy od konkretnego bukmachera – upewnijmy się więc, że wybierzemy tego, który będzie dla nas jak najlepszy.

  • 1X2 – w modelu tym stawiamy na zwycięzcę danej walki (najpopularniejszy rynek), ale też na remis, do którego w boksie dochodzi niesłychanie rzadko;
  • Liczba rund – w trybie poniżej/powyżej wskazujemy na to, ile rund będzie trwała walka;
  • Sposób zakończenia się walki – tutaj obstawiamy, w jaki sposób dojdzie do zakończenia walki – czy decydujące będą punkty, czy też do czynienia będziemy mieli z KO/TKO lub dyskwalifikacją;
  • Czas zakończenia walki – choć opcja ta przypomina „liczbę rund”, tutaj wskazujemy dokładną rundę – jest to najlepiej płatne, ale i najtrudniejsze. Aby nieco ułatwić sobie zadanie, możemy wytypować również zakres rund (1-3, 4-6 i tak dalej), w obrębie którego naszym zdaniem zakończy się cała walka.
betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Boks w ofercie polskich bukmacherów

Boks stanowi część oferty wszystkich legalnie działających w Polsce bukmacherów. Sama jego obecność nie oznacza jednak pełnego jego pokrywania. W poniższym zestawieniu prezentujemy wszystkich operatorów, których oferta jest nie tylko kompletna, ale i atrakcyjna, a którzy najlepiej podchodzą właśnie do osób typujących tę dyscyplinę sportu.

STS – oferta na boks

Star-Typ Sport, a zatem lider na polskiej scenie bukmacherskiej, boks traktuje bardzo dobrze, prezentując bardzo solidne kursy na większość popularnych walk, ale obejmując zasięgiem również te walki, które cieszą się nieco mniejszym zainteresowaniem. Firma pozwala na oglądanie transmisji wybranych gal – daje też dostęp do bardzo solidnego bonusu powitalnego, który obecnie z kodem „BETONLINE” pozwala na dodatkowe korzyści, pełna oferta na stronie www.sts.pl.

Fortuna – oferta na boks

Fortuna podchodzi do boksu w podobny sposób, co jej główny konkurent – STS. Można u niej zatem liczyć na pełne pokrycie w obrębie wszystkich najbardziej prestiżowych federacji, dostęp do transmisji (dla typujących) oraz atrakcyjne kursy. Na uwagę zasługuje też jej program lojalnościowy, który nagradza każdy złożony w obrębie boksu zakład, ale też szereg bonusów (w tym powitalnym) uatrakcyjniających typowanie właśnie tutaj.

forBET – oferta na boks

forBET swoją ofertą obejmuje większość federacji w boksie. Bukmacher prezentuje bardzo solidną, a w przypadku wielu walk mocno konkurencyjną ofertę, z wieloma opcjami bukmacherskimi i wykorzystaniem obu modeli obstawiania (prematch i live). Daje też dostęp do solidnego bonusu powitalnego – do 2000 złotych na start.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Boks u polskich bukmacherów – jak skutecznie typować walki?

spot_img