Blocky Pirates – mijaj śmiercionośne pułapki, piracie

0
871

Głównym bohaterem Blocky Pirates jest pirat, który przemierza bloczkowy świat, uciekając przed goniącą go wielką i ciężką kotwicą. Z naszą pomocą zdobywa skarby i systematycznie ucieka (bądź nie) śmierci 🙂

Poza klasyczną rozgrywką, co pewien czas mamy okazję na zdobywanie prezentów z łodzi, która przypływa cyklicznie z pełnym pokładem łupów. Zazwyczaj udaje nam się zdobyć trochę wirtualnych pieniążków, które możemy przeznaczyć na różnego rodzaju udogodnienia.

Jeżeli mamy dość czasu oraz chęci, zwiększamy dwukrotnie ilość złotych monet poprzez oglądanie sponsorowanych reklam. To dobry sposób na darmowe dorobienie się w apce i ominięcie mikropłatności.

Za monety możemy kupić nową łódź, bądź wybrać inną postać z kilkunastu dostępnych. Część jest zarezerwowana tylko dla graczy premium, lecz wygląd w żaden sposób nie wpływa na zabawę, więc w zasadzie możemy sobie podarować płacenie za zmienioną grafikę bohatera.

Pirata zadaniem jest takie bieganie między przeszkodami, by nie tylko ujść z życiem, ale zdobyć różne przedmioty i dotrzeć do mety. To nie lada wyzwanie, bowiem na drodze czeka nas ogromna ilość przeszkadzajek (kruszące się podesty, woda, strzelające maszyny, kościotrupy itp.).