Blasty Bubs – jednorazowa gra w zbijaka

0
929

Jeżeli szukacie gry, która sprawdzi się, jako zapchajdziura czasowa, sprawdźcie co oferuje sobą Blasty Bubs. Poza ciekawym zamysłem zbijaka, autorzy zapewniają rozgrywkę tak długo, jak uda nam się pozostać (a raczej pozostawić kulki) przy życiu 🙂 Po przegranej zaczynamy zabawę od nowa.

Misją w grze jest oczyszczenie plansz z zalegających elementów. Akcja toczy się na arenie cyrkowej, w towarzystwie widowni. Z armaty zostają wystrzelone kule, które mają za zadanie zlikwidowanie wszystkiego, co przyczepiło się do ścian i sufitu.

Przed rozpoczęciem zabawy otrzymujemy określoną ilość kul. Za każdy awans do następnego poziomu, dodawana jest nam dodatkowa piłka. Czasem trafiamy na level bonusowy, w którym dodatkowo zyskujemy przydatne fanty.

Najlepiej by było, gdybyśmy rozprawili się z przeszkodami przy pomocy jednego wystrzału. Niestety – zazwyczaj konieczne jest zużycie większej ilości kul. Im mniej kul zużyjemy, tym dalej zajdziemy.

Gramy do czasu wykorzystania  piłek. Jeżeli zostanie nam okrągłe zero, zaczynamy zabawę od nowa. Za wirtualne pieniądze mamy szansę na wykupienie śmiesznych, kolorowych kul.