Nauka wędkowania z Big Sport Fishing 2017

0
628

Czego, jak czego, ale umiejętności wędkowania mi odmówić nie można. Jako jedyne dziecko w okolicy, byłam w stanie założyć robaczka na haczyk i złapać pokaźne ryby. Testowanie Big Sport Fishing 2017 sprawiło mi więc ogromną frajdę.

Jak sama nazwa wskazuje, w grze chodzi o łowienie ryb. Gracze mają do dyspozycji różne lokalizacje, wędki, kołowrotki a także specjalne zamienne elementy, dzięki którym swobodnie mogą dopasowywać błystki do gatunku ryby.

Za każdym razem do wykonania mamy 3 misje. Nagrodą za sukces jest awans do kolejnego poziomu i odblokowanie nowych miejscówek, czy całych akwenów.

Za złowione ryby otrzymujemy pieniądze. W Big Sport Fishing 2017 spotkamy się z dwoma typami ,,zielonych”. Z banknotami i z monetami. Te pierwsze zdobywamy samodzielnie w sporych ilościach a drugie wygrywamy w skrzyniach, czy po obejrzeniu sponsorowanych reklam. Monety umożliwiają szybkie zakupy, jednak przy grze bez korzystania z mikropłatności, kontakt z nimi jest minimalny. Należy więc uzbroić się w cierpliwość i po prostu zbierać 🙂

Pobierz w Google Play.