Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Betfan jest jednym z bukmacherów, którzy kształtują się na najlepszych w Polsce. Wydaje sporo na promocję i na swój wizerunek, w co zaangażował również Mariusza Pudzianowskiego – jednego z najpopularniejszych rodzimych sportowców. Jak warszawski operator wypada pod kątem aplikacji mobilnej, której posiadanie jest tak istotne w dzisiejszych czasach? Jakie oferuje w niej funkcje i co w jej obrębie powinno przykuć naszą uwagę? Zapraszamy do naszego wpisu, który skupi się właśnie na niej.

betfan aplikacja mobilna
Betfan aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i instalacja

Aplikacja mobilna Betfan – podstawowe funkcje

Firma Betfan dostrzegła trendy, które współcześnie skłaniają klientów ku robieniu wszystkiego z poziomu ich własnych telefonów i tabletów. W związku z tym postanowiła zaprojektować aplikację nie tylko samodzielną (działającą bez potrzeby korzystania z serwisu głównego bukmachera), ale też wyposażoną w wiele różnych funkcji dostosowanych do mniejszych ekranów urządzeń przenośnych. Poniżej przedstawiamy te najbardziej podstawowe, ale i najlepiej przystosowane do  działania właśnie w obrębie telefonów i tabletów.

Zakłady LIVE

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan została przystosowana nie tylko do obstawiania spotkań w formacie przedmeczowym, ale i do sięgania po jego pełną ofertę LIVE, w obrębie której opcje bukmacherskie na każde spotkanie są ustalane na bieżąco, zależnie od przebiegu wydarzeń w konkretnym meczu. Na spotkania „na żywo” można zawierać zarówno kupony pojedyncze (SOLO), jak i te wielokrotne (AKO).

Gry karciane na telefonie

Dość niedawno bukmacher Betfan wprowadził do swojej oferty usługę gier karcianych, za pośrednictwem której można obstawiać legalny poker, blackjacka i inne gry tego typu. Usługa ta trafiła również do aplikacji mobilnej, w obrębie której połowa ekranu przeznaczona jest na transmisję wybranego przez nas symulowanego rozdania, a druga połowa – na opcje bukmacherskie, które możemy wybrać w czasie jej trwania.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc usługa ta jest dostępna całodobowo i całorocznie, z na bieżąco aktualizowanymi opcjami i kursami bukmacherskimi. Podobnie, jak w przypadku oferty LIVE, zależne są one od aktualnego przebiegu wydarzeń (w tym konkretnym przypadku – tych na stole).

Powiadomienia push i szybkie logowanie

W aplikacji mobilnej Betfan nie mogło zabraknąć absolutnie podstawowych i ekskluzywnych właśnie dla niej funkcjonalności, docenianych przez użytkowników apek innych bukmacherów. W związku z tym możemy tutaj sięgnąć po możliwość logowania za pomocą odcisku palca (jeśli nie posiadamy czytnika linii papilarnych, możemy skorzystać ze standardowego logowania), ale też po powiadomienia push, które na bieżąco będą nas informowały o przebiegu obserwowanych i obstawianych przez nas wydarzeń sportowych.

Zakłady specjalne

W obrębie aplikacji mobilnej bukmachera możemy obstawiać nie tylko klasyczne spotkania sportowe oraz usługi gier karcianych i sportów wirtualnych, ale też zdarzenia specjalne. Bukmacher chwali się, że zakłada się o niemal wszystko – ma to swoje odzwierciedlenie również w apce. Wystarczy wejść do zakładki „Rozrywka”, by móc zakładać się między innymi o to, kto zostaje kanclerzem Niemiec czy też komu przyznane zostaną Oscary.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja mobilna Betfan – jak pobrać i zainstalować?

Proces instalacji aplikacji mobilnej firmy Betfan na telefonach z systemem iOS przebiega w sposób standardowy i wymaga od nas zaledwie wejścia do oficjalnego sklepu z aplikacjami firmy Apple (App Store) i wyszukania tam apki Betfan. Równie dobrze można się przy tym posłużyć oficjalną stroną internetową warszawskiego operatora na stronie www.Betfan.pl.

Chcąc zainstalować aplikację na telefonach lub tabletach z systemem Android, mamy na to dwa sposoby. Możemy sięgnąć po aplikację App Gallery, która jest jednak dostępna wyłącznie na urządzeniach marki Huawei. Instalacja za jej pośrednictwem nie wymaga od nas podejmowania żadnych niestandardowych działań. Jeżeli jednak posługujemy się sprzętem innej marki, musimy się takowych podjąć. Wymaga to od nas:

  1. Zmiany ustawień – w ustawieniach bezpieczeństwa musimy zezwolić urządzeniu na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.
  2. Pobrania pliku .apk, który jest dostępny na oficjalnej stronie www.betfan.pl.
  3. Instalacji aplikacji z tegoż pliku – otworzymy go za pośrednictwem belki powiadomień lub przy użyciu dowolnej aplikacji do zarządzania plikami.

Ważne: nieobecność aplikacji mobilnej Betfan w sklepie Play od Google’a nie wynika z niej samej, ale z regulaminu owego sklepu. Ten kompletnie zakazuje obecności w swoim obrębie oprogramowania w jakikolwiek sposób związanego z hazardem (a takim właśnie są zakłady wzajemne).

Zalety i wady aplikacji mobilnej Betfan

  • Jest kompletna i samodzielna – do swojego działania nie wymaga od nas żadnej akcji z poziomu serwisu głównego. Za jej pośrednictwem możemy więc zarejestrować się, dokonać wpłaty, obstawić, ale i dokonywać wszelkich zmian w obrębie naszego wirtualnego konta.
sts bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu
  • Działa szybko i sprawnie – aplikacja Betfan została wykonana z myślą o jak najbardziej intuicyjnym i najszybszym korzystaniu z oferty polskiego bukmachera. Z uwagi na to obsługuje się ją bardzo sprawnie.
  • Daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, wliczając w to tę na zakłady na żywo, ofertę promocyjną i wszystko to, co znaleźć można w serwisie głównym buka.
  • Pozwala na błyskawiczne zasilenie konta przy użyciu niemal dowolnej metody płatności. Do wyboru mamy tutaj między innymi systemy szybkich płatności, kartę kredytową czy BLIK.

Czy aplikacja mobilna Betfan pozwala na dokonywanie zmian na własnym koncie?

Tak – aplikacja bukmachera jest kompletna, co oznacza, że używać jej możemy zarówno do obstawiania (jak w przypadku aplikacji Fortuny), jak i spraw czysto technicznych (jak na przykład dokonywanie zmian we własnym koncie czy zlecanie wypłat).

Czy aplikacja Betfan jest darmowa?

Pobranie, instalacja i korzystanie z aplikacji mobilnej Betfan jest w pełni bezpłatne – wszystkie najlepsze aplikacje mobilne Polskich bukmacherów są darmowe. Oczywiście musimy mieć środki na same w sobie zakłady – aplikacja w żaden sposób nie zmusza nas jednak do ich zawierania. Całą jej zawartość możemy przeglądać zaledwie posiadając konto u buka.

Czy w obrębie aplikacji mobilnej bukmachera Betfan można korzystać z bonusów?

Oczywiście. Wszystkie bonusy, jakie są dostępne w serwisie głównym bukmachera, w tym jego najbardziej znany Pakiet Pudziana, są możliwe do wykorzystania i obracania w obrębie aplikacji mobilnej.

5 / 5. Ocen: 4

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Betfan aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i instalacja

spot_img