Best Friends – zostań zombie i niszcz swoich znajomków!

0
671

Opisywana przeze mnie gra przedstawiana jest w Google Play jako Best Friends, ale w rzeczywistości nazywa się Zombie vs Zombies. Na szczęście, to już koniec skomplikowanych wątków, bo zarówno sama produkcja, jak i oferowana w niej rozgrywka należą do dosyć prostych i – co najważniejsze – skutecznie zabijających nudę.

Jeżeli należycie do osób, które zwracają uwagę na każdy wizualny detal i krzywią się na sam widok wyrazistego piksela znajdującego się na głowie wirtualnej postaci, bardzo szybko rozczarujecie się gierką Best Friends. Nie ma co ukrywać – wspomniana apka od samego początku sprawia wrażenie słabo wykonanej, a wręcz brzydkiej. Jakby tego było mało, dostępne w niej polskie tłumaczenie jest stworzone na bazie Translatora, a czcionka zupełnie nie radzi sobie z naszymi ojczystymi znakami.

zombie

Pod względem audiowizualnym na pewno nikt z Was nie będzie zadowolony z Best Friends. Prawdopodobnie podczas gry będą denerwować Was także reklamy oraz ciągłe prośby o wystawienie oceny w Google Play. Myślicie, że wyłączycie internet i będzie po sprawie? Szkopuł w tym, że nie, bo apka z tego wpisu jest po prostu bezużyteczna w trybie offline.

Best Friends to przedstawiciel gatunku match-3. W każdej planszy chodzi o to, by łączyć ze sobą różne kolorowe klejnoty i tym samym zadawać obrażenia przeciwnikowi. Oczywiście, zwycięzcą zostaje ten, kto szybciej wyeliminuje swojego oponenta. Warto zaznaczyć, że walka nie odbywa się w sposób turowy, a więc im szybciej będziemy wykonywać kolejne ruchy, tym lepiej dla nas.

zombie1

Jeżeli mamy ochotę, możemy połączyć profil w Best Friends z portalem społecznościowym Facebook i rywalizować ze swoimi znajomymi. Jak działa ta opcja w praktyce – szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo po prostu bałem się zaryzykować. Owszem, gra sama w sobie jest całkiem fajna, ale mam wrażenie, że mogłaby wysyłać SPAM w moim imieniu.

Jedynym urozmaiceniem zabawy w Best Friends jest szerokie grono nowych postaci. Niektóre z nich odblokowujemy za wirtualną kasę, natomiast posiadaczami innych stajemy się po zwycięskim pojedynku. Nie jest to bardzo wyrafinowany dodatek, ale lepszy taki, niż żaden.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here