Bejeweled Stars – nowe – ,,stare” match-3 od Electronic Arts

0
789

Nie dajcie się zwieźć banalnemu wyglądowi ikonki Bejaweled Stars. Apka posiada taki potencjał, że zaawansowane przygodówki przy niej wysiadają. Lubicie match-3? Jeśli tak, będziecie zachwyceni. Jeżeli nie, zdecydowanie po tym wpisie powinniście zmienić zdanie 🙂

Gra wygląda łagodnie i niewinnie. Po uruchomieniu gry okazuje się, że trafiliśmy do prawdziwego nieba – zarówno w przenośni, jak i dosłownie – w wersji wirtualnej.

www

Naszym zadaniem w aplikacji jest łączenie kolorowych kamieni w co najmniej potrójne zestawienia i wykonywanie przygotowanych przez twórców misji. Gra jest bardzo rozbudowana nie tylko pod względem ilości poziomów, ale także misji pobocznych, achievementsów i ogólnie – całej oprawy wizualnej i dźwiękowej.

Poza zbieraniem gwiazdek, gracz kolekcjonuje specjalne naklejki, które umożliwiają odblokowanie magicznych skrzynek, dzięki którym mamy okazję na zdobycie nowych power-upów.

ww

Zabawa może trwać wiecznie. Sama po wejściu do apki zatrzymałam się dopiero po 30 poziomie. Mikropłatności wcale nie są wymagane-mamy taką opcję, ale nie musimy z niej korzystać. Wszystko swobodnie załatwiamy ze znajomymi z Facebooka, bądź czekając dzielnie na upływ czasu.

Jeżeli jeszcze na swoich urządzeniach nie testowaliście tej genialnej match-3, pobierajcie 🙂