Battleship 2 – ,,statki” ze szkolnych zeszytów

0
3381

Macie ochotę powspominać nieco szkole czasy i grę w statki? To dobrze się składa, bowiem w tym wpisie będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat produkcji Battleship 2, która przez wiele osób uważana za najlepszą androidową wersję statków, w które swego czasu grało się na ostatnich kartach zeszytów od mniej lub bardziej lubianych przedmiotów.

Battleship 2 daje graczowi możliwość rozegrania bitwy morskiej na ekranie smartfona. Aby gra posiadała szkolny, niepowtarzalny klimat, jej autorzy postanowili rozgrywkę umieścić na elektronicznej wersji kartki z zeszytu w kratkę. Przyznam się szczerze, że pomysł bardzo przypadł mi do gustu. Grałem już w wiele tego typu gier na Androidzie, ale dopiero ta sprawiła, że z zatapiania statków miałem ogromną frajdę i nie chciałem wyłączać apki przez dobrych kilkadziesiąt minut.

battle1

Gra oferuje nam cztery tryby rozgrywki. Każdy z Was – bez względu na swoje wymagania – powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Dla tych, co przede wszystkim spędzają czas samotnie – przygotowano Single Mode, w którym walczy się z komputerem. Nieco więcej możliwości mają miłośnicy Multiplayera. Ci w Battleship 2 skorzystać mogą z aż trzech typów gry – walki na jednym urządzeniu, pojedynku przez bluetootha oraz bitwy online.

Wspomniany wyżej tryb gry na jednym urządzeniu, dzięki któremu możemy – bez potrzeby jakiegokolwiek łącza – zagrać ze znajomym w elektroniczną wersję statków działa na bardzo prostej zasadzie. Na samym początku każda ze stron pojedynku decyduje, gdzie rozmieści swoje obiekty, a następnie odbywa się naprzemienna seria zadawania ciosów. Nie muszę chyba pisać, kto uznawany jest za zwycięzcę, bo myślę, że jest to więcej niż oczywiste.

battle

Dla kogo – według mnie – przeznaczona jest produkcja Battleship 2? Dla każdej osoby, która miała kiedykolwiek styczność z grą w statki i od czasu do czasu ma ochotę powspominać stare, dobre czasy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app