Asphalt 8: Airborne – dobra samochodówka z jeszcze lepszą grafiką

0
768

Dla miłośników motoryzacji, którzy lubią spędzać czas przed grami wyścigowymi z dobrą oprawą graficzną, studio Gameloft wydało prawdziwą perełkę. Pobrać ją można z Google Play całkowicie za darmo, a nazywa się Asphalt 8: Airborne.

W grze Asphalt 8: Airborne wcielamy się w postać kierowcy jednego z najnowocześniejszych samochodów świata, a naszym celem jest wygrywanie wyścigów rozgrywanych na wirtualnych drogach. Jeśli mieliście już kiedyś do czynienia z tą serią samochodówek, z pewnością wiecie, że jest ona godna uwagi. Niestety, mimo iż można pobrać ją za darmo, ukryta jest w niej cała masa mikropłatności, bez wykorzystania których, co tu dużo mówić, ciężko jest dobrze się bawić i osiągać satysfakcjonujące rezultaty.

asp

Przed chwilą był czas na ogólniki, teraz przyszła pora na konkrety, a więc Asphalt 8: Airborne w liczbach. Opisywana gra oferuje nam prawie 50 samochodów do wyboru. Oczywiście, nie wszystkie dostępne są od samego początku. Każdym ze wspomnianych pojazdów możemy jeździć na 9 różnych trasach, usytuowanych w wirtualnych odpowiednikach prawdziwych miejsc. Do dyspozycji mamy, między innymi, pustynię w stanie Nevada. Warto także wspomnieć o tym, jak wiele zabawy daje tryb kariery, gdzie czeka na nas aż 130 wszelkiego rodzaju misji do wykonania.

Jak przystało na nowoczesną grę znanego studia, Asphalt 8: Airborne oferuje również tryb multiplayer. Możemy w nim bezpośrednio rywalizować z ośmioma realnymi graczami bądź też zdecydować się na bicie rekordów naszych znajomych. Niestety, dostęp do internetu nie jest w apce wymagany jedynie w przypadku rozgrywki wieloosobowej. Uważam, że jest to jej największa wada.

asp1

Na koniec warto poświęcić kilka linijek tekstu samemu wyglądowi gry. Jest się bowiem czym zachwycać. Asphalt 8: Airborne robi solidne wrażenie już na pierwszy rzut oka, ale i w trakcie gry nie można mu niczego zarzucić. Wszystkie elementy plansz przygotowane przez grafików Gameloftu prezentują się bardzo dobrze, a samochody wyglądają na tyle realnie, że możemy poczuć się tak, jakbyśmy prowadzili prawdzie auto.


logo-app
Asphalt 8: Airborne
Gameloft
0   
qrcode-app