Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Bukmacherzy nie mają łatwo. Nie dość bowiem, że muszą ze sobą konkurować, to jeszcze powinni nadążać za nowinkami technologicznymi, by spełniać aktualne typowo techniczne wymagania i oczekiwania typerów z naszego kraju. Radzą sobie z tym jednak doskonale, tak właściwie łącząc oba te – bądź co bądź – obowiązki ze sobą. Tak było kiedyś, przy wprowadzaniu w życie ich serwisów internetowych i tak jest teraz w przypadku aplikacji mobilnych, których posiadanie już jakiś czas temu weszło do standardu, według którego musi podążać każdy szanujący się buk. W tym artykule przedstawimy pokrótce aplikacje czołowych polskich bukmacherów, zwracając uwagę na mocne strony każdej z nich i nakreślając pokrótce funkcjonalności, którymi się odznaczają, a które stoją na bardzo wysokim poziomie.

aplikacje bukmacherskie na telefon
Najlepsze aplikacje Polskich bukmacherów

Aplikacja mobilna Fortuny

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku, a przez wielu również za wzór do naśladowania jeżeli chodzi o projekt UX (User Experience, czyli użyteczność względem użytkownika). Apka umożliwia wykonywanie wszystkiego tego, co można robić w głównym serwisie internetowym, ale też szybkie zawieranie zakładów zaledwie dwoma dotknięciami ekranu. W dużym stopniu ułatwia to typowanie, zwłaszcza w modelu „na żywo”, w którym liczy się absolutnie każda sekunda. Aplikacja jako jedna z nielicznych została zaprojektowana ze wsparciem dla tabletów – nie jest na nich poszerzana, a zamiast tego umiejętnie wykorzystuje dodatkową przestrzeń roboczą, jaką dają te urządzenia.

Aplikacja działa w obrębie systemów Android oraz iOS i pobrać ją można bezpłatnie ze strony www.efortuna.pl.

Przegląd funkcjonalności aplikacji

 • Logowanie skanem odcisku palca, w urządzeniach z czytnikiem linii papilarnych.
 • Transmisje sportowe wybranych spotkań z oferty LIVE, a w pozostałych przypadkach dokładne wizualizacje.
 • Obszerne statystyki na wyciągnięcie ręki, dostępne dla każdego ze spotkań, bezpośrednio z poziomu oferty kursowej.
 • Powiadomienia push działające sprawnie i informujące o wszystkim, co ważne.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja mobilna najpopularniejszego bukmachera w Polsce, STS, prezentuje najwyższy poziom światowy pod względem interfejsu, który jest bardzo czytelny i intuicyjny – pozwala szybko odnaleźć się nawet tym użytkownikom, którzy nie należą do najbardziej „technicznych”. Za sprawą aplikacji można korzystać z pełnej oferty bukmachera, wliczając w to funkcjonalność Begames, która została przez niego wprowadzona stosunkowo niedawno. Całość działa bardzo płynnie i sprawnie i spełnia wszystkie swoje założenia oraz każde z możliwych oczekiwań ze strony typerów.

Aplikacja działa w obrębie systemów Android oraz iOS i dostępna na stronie www.sts.pl.

Przegląd funkcjonalności aplikacji

 • Logowanie odciskiem palca i/lub skanem twarzy, zależnie od funkcjonalności naszego telefonu czy tabletu.
 • Dostęp do transmisji spotkań sportowych (wybranych), tylko dla typujących.
 • Mnóstwo statystyk i wykresów ułatwiających analizę.
 • Pomoc konsultantów – szybka i działająca całodobowo.
 • Niezawodne powiadomienia push.

Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic, który z całej wymienionej przez nas trójki jest najmłodszy, prezentuje wszystko to, co jego główny serwis internetowy, w dodatku w bardzo podobnej formie. Ta spójność designowa, ale też intuicyjność sprawia, że łatwo jest się w niej odnaleźć, a użyte kolory pozwolą szybko zorientować się w tym, co jest najważniejsze, a co nie ma większego znaczenia. Aplikacja do obstawiania meczów wyposażona została we wszystkie funkcje, których można byłoby się po niej spodziewać. Co ważne, działa bardzo szybko, sprawnie – bez przycięć i nieplanowego zamykania się.

Aplikacja działa w obrębie systemów Android oraz iOS.

Przegląd funkcjonalności aplikacji

 • Opcja szybkiej wpłaty na konto.
 • Dostęp do bogatych statystyk zarówno dla meczów na żywo, jak i tych do obstawiania przedmeczowego.
 • Wizualizacje wszystkich rozgrywanych i możliwych do typowania w modelu LIVE meczów.
 • Powiadomienia push informujące o wszystkim, co mogłoby być dla nas istotne.
polski poker bez depozytu
Polski poker online legalnie w STS

Instalacja aplikacji bukmacherskich na telefonach z systemem Android

O ile instalacja aplikacji w wersji na telefony z systemem iOS odbywa się poprzez znalezienie jej na łamach oficjalnego sklepu platformy, wersja na Androida wymaga od nas dodatkowych akcji (z uwagi na to, że Google Play nie zezwala na hazard w jakiejkolwiek jego formie). Oto poradnik krok po kroku, co należy zrobić, by zainstalować którąkolwiek aplikację bukmacherską na telefonie z systemem Android:

 1. Pobieramy aplikację z oficjalnej strony bukmachera – spójrzmy koniecznie na jej adres i potwierdźmy, że jest to właśnie ona.
 2. Wchodzimy do zakładki Bezpieczeństwo, w niektórych telefonach widniejącej jako „Zabezpieczenia”.
 3. Zaznaczamy zezwolenie na instalację aplikacji spoza Google Play (z nieznanych źródeł).
 4. Instalujemy apkę poprzez wybranie jej z panelu powiadomień lub historii pobranych plików w przeglądarce.

Po zainstalowaniu zezwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł nie będzie nam potrzebne (aplikacja będzie już działała) – jeśli chcemy, możemy je wyłączyć, co z uwagi na bezpieczeństwo jest przez nas polecane.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Aplikacje mobilne Polskich bukmacherów internetowych

spot_img