Jak oglądać transmisje meczów w aplikacji Fortuny?

Fortuna jest operatorem, który na polskiej scenie bukmacherskiej istnieje już od prawie 25 lat. W tym czasie zdołał sobie zaskarbić sympatię mnóstwa Polaków...

Aplikacja mobilna Fortuny – jak zainstalować APK?

Fortuna to bukmacher o bardzo stabilnej pozycji na polskim rynku. Istnieje na nim już od prawie 25 lat, stale racząc graczy mocno konkurencyjną...

Zalety aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

Współczesne standardy technologiczne obecne na rynku bukmacherskim wskazują, że dobry bukmacher powinien posiadać nie tylko sprawnie działający serwis internetowy, ale też dopracowaną,...
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Czasy się zmieniają, a wraz z tymi zmianami ludzie spodziewają się czegoś zgoła odmiennego, również po bukmacherach. Podczas gdy wraz z popularyzacją Internetu typerzy zaczęli oczekiwać od operatorów oferty właśnie Internetowej (i finalnie ją dostali), dziś wymagają prezentowania jej również na urządzeniach przenośnych, za pośrednictwem natywnej aplikacji mobilnej. Rzeczywiście, wszystko zmierza w kierunku tego, by stała się ona standardem (jeśli już nim nie jest), a współcześnie każdy legalny bukmacher daje do niej dostęp – w lepszej lub gorszej formie. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie najbardziej kluczowym z perspektywy typera funkcjonalnościom tego typu aplikacji, wskazując kilku bukmacherów, których apki wyróżniają się na tle innych.

aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Co oferują aplikację mobilne Polskich bukmacherów?

Login i hasło, odcisk czy skan twarzy, czyli sposoby logowania

Rzeczą podstawową w każdej bukmacherskiej aplikacji mobilnej jest to, by dało się szybko zalogować się w jej obrębie. Naturalnym jest, że oczekujemy tego, by móc obstawiać od razu po sięgnięciu po nią, a że liczy się każda sekunda (zwłaszcza przy spotkaniach na żywo), nie możemy tracić kilku na przejście przez ten proces. Opcji musimy mieć wiele, w tym:

  • standardową – jeżeli nie ma szybszej opcji, ta zawsze jest alternatywą. Jej nie można oczekiwać – ona po prostu musi być;
  • za pośrednictwem odcisku palca – czytnik linii papilarnych jest obecnie w niemal każdym sprzedawanym smartfonie;
  • przez zeskanowanie twarzy – technologia ta jest stosunkowo nowa, ale już teraz wykorzystywana w wielu telefonach.

Aplikacja bukmacherska powinna też mieć możliwość zapamiętywania zalogowanego użytkownika na jakiś czas. Choć oczywistym jest, że zakłady bukmacherskie wymagają częstego potwierdzania tożsamości, może się to odbywać chociażby co 5-6 godzin (w takim czasie każde spotkanie na spokojnie się skończy).

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powiadomienia push

Informowanie nas o wynikach meczów, które wytypowaliśmy oraz o konkretnych wygranych jest obecnie w standardzie aplikacji każdego bukmachera. Powiadomienia mogłyby być również związane z przebiegiem meczów, które obserwujemy, ale też z akcjami promocyjnymi danego bukmachera. Ważne, aby były:

  • szybkie i sprawne – muszą pojawiać się natychmiast – w przypadku spotkań na żywo umożliwi nam to ustosunkowanie się do obecnej sytuacji na boisku;
  • możliwe do skonfigurowania – nie zawsze chcemy otrzymywać wybrane powiadomienie (na przykład to typowo marketingowe), a czasem nie chcemy ich wcale. Fajnie byłoby, gdyby była możliwość ustalenia tego wszystkiego;
  • czytelne i zwięzłe – nie powinny zmuszać nas do rozwijania ich. Liczy się prosta informacja, bez owijania w bawełnę.

Wykresy i statystyki

Dokładna analiza jest podstawą sukcesywnego typowania. Jako że aplikacja bukmacherska powinna stanowić nasze centrum dowodzenia (jest to zresztą na rękę bukmacherom – im dłużej w niej przebywamy, tym większa szansa na to, że zostawimy w niej nasze pieniądze), powinna dawać do nich dostęp. Liczy się bardzo wygodny dostęp do nich, najlepiej z oferty kursowej. Ważne jest także to, w jaki sposób te statystyki są zaprezentowane – musimy mieć możliwość szybkiego połapania się w nich i wykorzystania ich na naszą korzyść.

betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Szybkie zakłady

Aplikacje mobilne bukmacherów bardzo często (jeśli nie najczęściej) wykorzystuje się do typowania na żywo – a tu liczy się każda sekunda. Szybkie zakłady to takie, które składamy w zaledwie kilka stuknięć w ekran – bukmacher powinien dawać nam taką możliwość. Dobrze byłoby, gdyby dało się ją wyłączyć – niektórzy potrzebują dodatkowej chwili na podjęcie decyzji. Potwierdzanie każdego zakładu może im w tym pomóc.

Transmisje sportowe

W idealnym świecie, każda aplikacja mobilna polskiego bukmachera daje nam dostęp do darmowych transmisji telewizyjnych spotkań sportowych. Rzeczywistość nie jest jednak idyllą, a taki przywilej mają wyłącznie topowi bukmacherzy – wymaga to bowiem nie tylko odpowiednio zaawansowanej aplikacji, ale też po prostu licencji na owe transmisje. Tę z kolei nie jest łatwo zdobyć.

Aplikacje bukmacherskie najlepszych polskich operatorów

Obecnie każdy z kilkunastu operatorów bukmacherskich zapewnia dostęp do swojej własnej aplikacji mobilnej. Są jednak pośród nich ci, którzy wytyczają standardy w tej branży. Bukmacherzy z najlepszą aplikacją mobilną to:

  • STS – apka tego bukmachera jest bardzo dobrze przemyślana i przyjazna nowicjuszom oraz tym bardziej zaawansowanym. Daje dostęp do pełnej oferty buka (w tym również funkcjonalności pokroju Betgames) oraz do transmisji telewizyjnych.
  • Fortuna – kolejna z najlepszych aplikacji proponuje świetny interfejs, który oplata mnóstwo funkcjonalności – statystyki, szybkie zakłady i wszystko, o czym wspomnieliśmy powyżej znajduje się w jej obrębie. Włącznie z transmisjami telewizyjnymi.
  • Betclic – jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce oferuje przyjazną użytkownikom aplikację, która po prostu działa. Jej interfejs jest świetny, a sama w sobie odzwierciedla serwis główny tego bukmachera, oferując dokładnie to, do czego on sam daje dostęp. Wszystko w niej zostało zaprojektowane w sposób jak najbardziej poprawny.

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

Aplikacje bukmacherskie w zakładach online – jak z nich korzystać?