Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Czasy się zmieniają, a wraz z tymi zmianami ludzie spodziewają się czegoś zgoła odmiennego, również po bukmacherach. Podczas gdy wraz z popularyzacją Internetu typerzy zaczęli oczekiwać od operatorów oferty właśnie Internetowej (i finalnie ją dostali), dziś wymagają prezentowania jej również na urządzeniach przenośnych, za pośrednictwem natywnej aplikacji mobilnej. Rzeczywiście, wszystko zmierza w kierunku tego, by stała się ona standardem (jeśli już nim nie jest), a współcześnie każdy legalny bukmacher daje do niej dostęp – w lepszej lub gorszej formie. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie najbardziej kluczowym z perspektywy typera funkcjonalnościom tego typu aplikacji, wskazując kilku bukmacherów, których apki wyróżniają się na tle innych.

aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Co oferują aplikację mobilne Polskich bukmacherów?

Login i hasło, odcisk czy skan twarzy, czyli sposoby logowania

Rzeczą podstawową w każdej bukmacherskiej aplikacji mobilnej jest to, by dało się szybko zalogować się w jej obrębie. Naturalnym jest, że oczekujemy tego, by móc obstawiać od razu po sięgnięciu po nią, a że liczy się każda sekunda (zwłaszcza przy spotkaniach na żywo), nie możemy tracić kilku na przejście przez ten proces. Opcji musimy mieć wiele, w tym:

  • standardową – jeżeli nie ma szybszej opcji, ta zawsze jest alternatywą. Jej nie można oczekiwać – ona po prostu musi być;
  • za pośrednictwem odcisku palca – czytnik linii papilarnych jest obecnie w niemal każdym sprzedawanym smartfonie;
  • przez zeskanowanie twarzy – technologia ta jest stosunkowo nowa, ale już teraz wykorzystywana w wielu telefonach.

Aplikacja bukmacherska powinna też mieć możliwość zapamiętywania zalogowanego użytkownika na jakiś czas. Choć oczywistym jest, że zakłady bukmacherskie wymagają częstego potwierdzania tożsamości, może się to odbywać chociażby co 5-6 godzin (w takim czasie każde spotkanie na spokojnie się skończy).

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powiadomienia push

Informowanie nas o wynikach meczów, które wytypowaliśmy oraz o konkretnych wygranych jest obecnie w standardzie aplikacji każdego bukmachera. Powiadomienia mogłyby być również związane z przebiegiem meczów, które obserwujemy, ale też z akcjami promocyjnymi danego bukmachera. Ważne, aby były:

  • szybkie i sprawne – muszą pojawiać się natychmiast – w przypadku spotkań na żywo umożliwi nam to ustosunkowanie się do obecnej sytuacji na boisku;
  • możliwe do skonfigurowania – nie zawsze chcemy otrzymywać wybrane powiadomienie (na przykład to typowo marketingowe), a czasem nie chcemy ich wcale. Fajnie byłoby, gdyby była możliwość ustalenia tego wszystkiego;
  • czytelne i zwięzłe – nie powinny zmuszać nas do rozwijania ich. Liczy się prosta informacja, bez owijania w bawełnę.

Wykresy i statystyki

Dokładna analiza jest podstawą sukcesywnego typowania. Jako że aplikacja bukmacherska powinna stanowić nasze centrum dowodzenia (jest to zresztą na rękę bukmacherom – im dłużej w niej przebywamy, tym większa szansa na to, że zostawimy w niej nasze pieniądze), powinna dawać do nich dostęp. Liczy się bardzo wygodny dostęp do nich, najlepiej z oferty kursowej. Ważne jest także to, w jaki sposób te statystyki są zaprezentowane – musimy mieć możliwość szybkiego połapania się w nich i wykorzystania ich na naszą korzyść.

betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Szybkie zakłady

Aplikacje mobilne bukmacherów bardzo często (jeśli nie najczęściej) wykorzystuje się do typowania na żywo – a tu liczy się każda sekunda. Szybkie zakłady to takie, które składamy w zaledwie kilka stuknięć w ekran – bukmacher powinien dawać nam taką możliwość. Dobrze byłoby, gdyby dało się ją wyłączyć – niektórzy potrzebują dodatkowej chwili na podjęcie decyzji. Potwierdzanie każdego zakładu może im w tym pomóc.

Transmisje sportowe

W idealnym świecie, każda aplikacja mobilna polskiego bukmachera daje nam dostęp do darmowych transmisji telewizyjnych spotkań sportowych. Rzeczywistość nie jest jednak idyllą, a taki przywilej mają wyłącznie topowi bukmacherzy – wymaga to bowiem nie tylko odpowiednio zaawansowanej aplikacji, ale też po prostu licencji na owe transmisje. Tę z kolei nie jest łatwo zdobyć.

Aplikacje bukmacherskie najlepszych polskich operatorów

Obecnie każdy z kilkunastu operatorów bukmacherskich zapewnia dostęp do swojej własnej aplikacji mobilnej. Są jednak pośród nich ci, którzy wytyczają standardy w tej branży. Bukmacherzy z najlepszą aplikacją mobilną to:

  • STS – apka tego bukmachera jest bardzo dobrze przemyślana i przyjazna nowicjuszom oraz tym bardziej zaawansowanym. Daje dostęp do pełnej oferty buka (w tym również funkcjonalności pokroju Betgames) oraz do transmisji telewizyjnych.
  • Fortuna – kolejna z najlepszych aplikacji proponuje świetny interfejs, który oplata mnóstwo funkcjonalności – statystyki, szybkie zakłady i wszystko, o czym wspomnieliśmy powyżej znajduje się w jej obrębie. Włącznie z transmisjami telewizyjnymi.
  • Betclic – jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce oferuje przyjazną użytkownikom aplikację, która po prostu działa. Jej interfejs jest świetny, a sama w sobie odzwierciedla serwis główny tego bukmachera, oferując dokładnie to, do czego on sam daje dostęp. Wszystko w niej zostało zaprojektowane w sposób jak najbardziej poprawny.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Aplikacje bukmacherskie w zakładach online – jak z nich korzystać?

spot_img