Jak oglądać transmisje meczów w aplikacji Fortuny?

Fortuna jest operatorem, który na polskiej scenie bukmacherskiej istnieje już od prawie 25 lat. W tym czasie zdołał sobie zaskarbić sympatię mnóstwa Polaków...

Aplikacja mobilna Fortuny – jak zainstalować APK?

Fortuna to bukmacher o bardzo stabilnej pozycji na polskim rynku. Istnieje na nim już od prawie 25 lat, stale racząc graczy mocno konkurencyjną...

Zalety aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

Współczesne standardy technologiczne obecne na rynku bukmacherskim wskazują, że dobry bukmacher powinien posiadać nie tylko sprawnie działający serwis internetowy, ale też dopracowaną,...
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Fortuna to bukmacher o bardzo stabilnej pozycji na polskim rynku. Istnieje na nim już od prawie 25 lat, stale racząc graczy mocno konkurencyjną ofertą. Działa zarówno stacjonarnie, jak i w formie serwisu internetowego, jednak stara się na bieżąco śledzić trendy technologiczne i właściwie się do nich dostosować. Wyrazem tego właśnie jest jego aplikacja mobilna, na której skupimy się w tym artykule. Na co można liczyć sięgając po nią i jak tak właściwie dokonać jej instalacji?

jak pobrać aplikację fortuny
Bukmacherska aplikacja mobilna Fortuny – jak pobrać APK?

Najistotniejsze funkcjonalności aplikacji Fortuny

Aplikacja mobilna Fortuny wręcz obfituje w różnorakie funkcjonalności, które czynią ją przystępną zarówno dla nowych typerów, jak i starych wyjadaczy. Nie bez powodu Fortuna znajduje się na drugim miejscu podium najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Poniżej przedstawiamy te funkcje jej aplikacji, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

Intuicyjne logowanie

Logowanie do aplikacji Fortuny odbywa się w standardowy sposób (poprzez podanie loginu i hasła), albo też za pośrednictwem odcisku palca. W tym drugim przypadku wymagane jest, aby urządzenie, którym się posługujemy posiadało wbudowany czytnik linii papilarnych.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Błyskawiczne powiadomienia push

Powiadomienia push informują nas o wszystkich ważnych z naszej perspektywy wydarzeniach – nadchodzącym meczu, który obserwujemy, zbliżającym się rozwiązaniu naszego kuponu czy też zmieniającym się wyniku w obrębie meczu, który obstawiliśmy. Co ważne, działają one niemal błyskawicznie i bez opóźnienia, co docenią ludzie typujący w modelu „na żywo”. Powiadomienia nie owijają w bawełnę – zawierają w sobie tylko suche fakty. Nie musimy ich więc rozwijać, by dowiedzieć się, o co tak właściwie chodzi.

Użyteczne statystyki

Fortuna słynie z dogłębnych analiz i rozległych statystyk, podobnie jak w aplikacji STS mamy tu niemal wszystko. W ramach jej aplikacji mobilnej, mamy do nich dostęp w niemal dowolnym momencie. Możemy po nie sięgać nawet podczas oglądania transmisji meczu (więcej – poniżej) bez jego wyłączania. Statystyki zostały zaprezentowane w sposób przystępny i przyjazny dla oka, ale i rzetelny.

Darmowe transmisje meczów

Jako jeden z nielicznych bukmacherów, Fortuna pozwala na oglądanie darmowych transmisji wydarzeń sportowych z Polski i całego świata. Wystarczy mieć konto, postawić coś w ciągu kilku ostatnich dni i voila! Transmisje cechuje wysoka jakość obrazu, a same w sobie są bezcenne przy typowaniu spotkań w biegu, ale na żywo.

Podobnie jak inne bukmacherskie aplikacje także tutaj żeby obejrzeć mecz na żywo należy wcześniej obstawić mecz.

Aplikacja mobilna Fortuny – jak zainstalować APK?

Instalacja aplikacji mobilnej Fortuny na telefonach i tabletach z iOS-em na pokładzie jest prosta i przebiega w dokładnie taki sam sposób, jak instalacja czegokolwiek innego. Szukamy tejże apki w App Storze (lub też używamy linku do niego na oficjalnej stronie tego bukmachera), a następnie wybieramy odpowiednią opcję i cieszymy się apką.

Nieco bardziej skomplikowane jest to w przypadku urządzeń z systemem Android. Wszystko ze względu na… politykę Google’a, zabraniającą obecności jakichkolwiek aplikacji związanych z hazardem na łamach Google Play – oficjalnego sklepu cyfrowego Androida. Konieczne jest obejście systemu. Całe szczęście, nie jest to trudne i sprowadza się do wykonania trzech kroków:

  1. Ściągnięcia aplikacji ze strony głównej bukmachera www.efortuna.pl.
  2. Zdjęcia blokady instalowania aplikacji z nieznanych źródeł – można to zrobić po wejściu w ustawienia, a następnie przejściu do zakładki „Bezpieczeństwo” lub „Zabezpieczenia”. Sama opcja może przybierać różną formę, jednak związana jest właśnie z instalacją aplikacji z nieznanego źródła.
  3. Zainstalowania aplikacji poprzez otworzenie pobranego w kroku numer jeden pliku .apk. Możemy go odpalić z panelu powiadomień (jeśli nie usunęliśmy powiadomienia), z historii pobranych plików w obrębie przeglądarki lub z poziomu menedżera plików, preinstalowanego w każdym urządzeniu z Androidem na pokładzie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zezwolenie na instalację plików z nieznanych źródeł wymagane jest wyłącznie do procesu instalacyjnego, a nie do działania samej aplikacji. Można je cofnąć tuż po poprawnej jej instalacji – jest to zresztą polecane z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Czy aplikacja mobilna Fortuny wymaga Internetu do działania?

Charakter działania aplikacji mobilnej Fortuny wymaga od nas posiadania połączenia z Internetem. Nie da się w żaden sposób obejść tego wymagania i wynika to z natury działania usług bukmacherskich.

betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Czy program lojalnościowy Fortuny działa w obrębie aplikacji?

Program lojalnościowy obejmuje każdy kupon zagrany w obrębie usług Fortuny, zarówno stacjonarnie, jak i Internetowo. Tak, te zagrane w obrębie aplikacji mobilnej również zaliczają się do programu, przyznając nam 1 punkt za każde wydane na nie 2 złote.

Czy aplikacja bukmachera Fortuna wymaga posiadania konta u niego?

Tak, aby móc korzystać z którejkolwiek funkcji Fortuny, nawet tej związanej ściśle ze śledzeniem meczów, a nie obstawianiem, konieczne będzie posiadanie konta. Pierwszym ekranem, którego nie da się pominąć, a który pojawi nam się tuż po uruchomieniu apki będzie bowiem panel logowania.

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

Aplikacja mobilna Fortuny – jak zainstalować APK?