Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Fortuna to bukmacher o bardzo stabilnej pozycji na polskim rynku. Istnieje na nim już od prawie 25 lat, stale racząc graczy mocno konkurencyjną ofertą. Działa zarówno stacjonarnie, jak i w formie serwisu internetowego, jednak stara się na bieżąco śledzić trendy technologiczne i właściwie się do nich dostosować. Wyrazem tego właśnie jest jego aplikacja mobilna, na której skupimy się w tym artykule. Na co można liczyć sięgając po nią i jak tak właściwie dokonać jej instalacji?

jak pobrać aplikację fortuny
Bukmacherska aplikacja mobilna Fortuny – jak pobrać APK?

Najistotniejsze funkcjonalności aplikacji Fortuny

Aplikacja mobilna Fortuny wręcz obfituje w różnorakie funkcjonalności, które czynią ją przystępną zarówno dla nowych typerów, jak i starych wyjadaczy. Nie bez powodu Fortuna znajduje się na drugim miejscu podium najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Poniżej przedstawiamy te funkcje jej aplikacji, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

Intuicyjne logowanie

Logowanie do aplikacji Fortuny odbywa się w standardowy sposób (poprzez podanie loginu i hasła), albo też za pośrednictwem odcisku palca. W tym drugim przypadku wymagane jest, aby urządzenie, którym się posługujemy posiadało wbudowany czytnik linii papilarnych.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Błyskawiczne powiadomienia push

Powiadomienia push informują nas o wszystkich ważnych z naszej perspektywy wydarzeniach – nadchodzącym meczu, który obserwujemy, zbliżającym się rozwiązaniu naszego kuponu czy też zmieniającym się wyniku w obrębie meczu, który obstawiliśmy. Co ważne, działają one niemal błyskawicznie i bez opóźnienia, co docenią ludzie typujący w modelu „na żywo”. Powiadomienia nie owijają w bawełnę – zawierają w sobie tylko suche fakty. Nie musimy ich więc rozwijać, by dowiedzieć się, o co tak właściwie chodzi.

Użyteczne statystyki

Fortuna słynie z dogłębnych analiz i rozległych statystyk, podobnie jak w aplikacji STS mamy tu niemal wszystko. W ramach jej aplikacji mobilnej, mamy do nich dostęp w niemal dowolnym momencie. Możemy po nie sięgać nawet podczas oglądania transmisji meczu (więcej – poniżej) bez jego wyłączania. Statystyki zostały zaprezentowane w sposób przystępny i przyjazny dla oka, ale i rzetelny.

Darmowe transmisje meczów

Jako jeden z nielicznych bukmacherów, Fortuna pozwala na oglądanie darmowych transmisji wydarzeń sportowych z Polski i całego świata. Wystarczy mieć konto, postawić coś w ciągu kilku ostatnich dni i voila! Transmisje cechuje wysoka jakość obrazu, a same w sobie są bezcenne przy typowaniu spotkań w biegu, ale na żywo.

Podobnie jak inne bukmacherskie aplikacje także tutaj żeby obejrzeć mecz na żywo należy wcześniej obstawić mecz.

Aplikacja mobilna Fortuny – jak zainstalować APK?

Instalacja aplikacji mobilnej Fortuny na telefonach i tabletach z iOS-em na pokładzie jest prosta i przebiega w dokładnie taki sam sposób, jak instalacja czegokolwiek innego. Szukamy tejże apki w App Storze (lub też używamy linku do niego na oficjalnej stronie tego bukmachera), a następnie wybieramy odpowiednią opcję i cieszymy się apką.

Nieco bardziej skomplikowane jest to w przypadku urządzeń z systemem Android. Wszystko ze względu na… politykę Google’a, zabraniającą obecności jakichkolwiek aplikacji związanych z hazardem na łamach Google Play – oficjalnego sklepu cyfrowego Androida. Konieczne jest obejście systemu. Całe szczęście, nie jest to trudne i sprowadza się do wykonania trzech kroków:

  1. Ściągnięcia aplikacji ze strony głównej bukmachera www.eFortuna.pl.
  2. Zdjęcia blokady instalowania aplikacji z nieznanych źródeł – można to zrobić po wejściu w ustawienia, a następnie przejściu do zakładki „Bezpieczeństwo” lub „Zabezpieczenia”. Sama opcja może przybierać różną formę, jednak związana jest właśnie z instalacją aplikacji z nieznanego źródła.
  3. Zainstalowania aplikacji poprzez otworzenie pobranego w kroku numer jeden pliku .apk. Możemy go odpalić z panelu powiadomień (jeśli nie usunęliśmy powiadomienia), z historii pobranych plików w obrębie przeglądarki lub z poziomu menedżera plików, preinstalowanego w każdym urządzeniu z Androidem na pokładzie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zezwolenie na instalację plików z nieznanych źródeł wymagane jest wyłącznie do procesu instalacyjnego, a nie do działania samej aplikacji. Można je cofnąć tuż po poprawnej jej instalacji – jest to zresztą polecane z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Czy aplikacja mobilna Fortuny wymaga Internetu do działania?

Charakter działania aplikacji mobilnej Fortuny wymaga od nas posiadania połączenia z Internetem. Nie da się w żaden sposób obejść tego wymagania i wynika to z natury działania usług bukmacherskich.

polski bukmacher bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Czy program lojalnościowy Fortuny działa w obrębie aplikacji?

Program lojalnościowy obejmuje każdy kupon zagrany w obrębie usług Fortuny, zarówno stacjonarnie, jak i Internetowo. Tak, te zagrane w obrębie aplikacji mobilnej również zaliczają się do programu, przyznając nam 1 punkt za każde wydane na nie 2 złote.

Czy aplikacja bukmachera Fortuna wymaga posiadania konta u niego?

Tak, aby móc korzystać z którejkolwiek funkcji Fortuny, nawet tej związanej ściśle ze śledzeniem meczów, a nie obstawianiem, konieczne będzie posiadanie konta. Pierwszym ekranem, którego nie da się pominąć, a który pojawi nam się tuż po uruchomieniu apki będzie bowiem panel logowania.

5 / 5. Ocen: 11

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Aplikacja mobilna Fortuny – jak zainstalować APK?

spot_img