Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

forBET to jeden z bukmacherów, którzy cierpliwie budują swoją renomę na terenie Polski, zarówno poprzez udoskonalanie swojej oferty, jak i przez proponowanie użytkownikom coraz lepszych bonusów i promocji oraz podążanie za nowinkami oraz trendami technologicznymi. Jest to też jeden z wielu operatorów, którzy swoje usługi świadczą nie tylko w obrębie swojego głównego serwisu internetowego, ale i dedykowanej mu aplikacji mobilnej. To właśnie jej poświęcimy nasz dzisiejszy wpis. Opiszemy w skrócie jej ofertę, przedstawimy podstawowe funkcjonalności oraz wyjaśnimy, w jaki sposób można zacząć z niej korzystać.

iforbet aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna forBET- podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

Oferta forBET prezentowana w jego aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna bukmachera forBET celuje w bycie samodzielnym środkiem prezentującym jego ofertę. W związku z tym można w niej sięgnąć po absolutnie każdy mecz, zarówno z oferty przedmeczowej, jak i tej proponowanej „na żywo”. Spotkania oferowane w tym drugim modelu często są opatrywane darmowymi transmisjami, które apka wyświetla nad ofertą kursową (oczywiście dostosowującą się do tego, co rozgrywa się na boisku).

W aplikacji nie mogło też zabraknąć możliwości obstawiania tak zwanych usług dodatkowych. Postawić możemy chociażby na sporty wirtualne czy gry karciane, stanowiące swoistą nowość na naszym rynku.

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobilnej forBET

Bukmacher forBET zadbał o to, by jego aplikacja mobilna była wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje, których współczesny odbiorca ma prawo oczekiwać od tego typu oprogramowania. Obok nich znalazło się miejsce dla kilku innowacji i wielu udogodnień, które sprawiają, że codzienne jej użytkowanie jest przyjemniejsze i po prostu sprawniejsze. Poniżej wypisujemy te funkcjonalności, które zasługują na szczególną uwagę, a które uchodzą za najistotniejsze właśnie w kontekście aplikacji bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Szybkie logowanie

forBET zadbał o to, by użytkownicy mogli logować się na swoje konta w sposób błyskawiczny i bezproblemowy. Choć w swojej aplikacji umożliwił im logowanie za pośrednictwem loginu i hasła, mają oni również możliwość sięgnięcia po logowanie odciskiem palca (na urządzeniach wyposażonych w czytnik linii papilarnych), ale też kod PIN – krótki, przydzielany tuż po rejestracji, znacznie przyspieszający cały proces logowania.

Powiadomienia push

Aplikacja mobilna forBET dobrze radzi sobie z powiadamianiem nas o wszystkim tym, co moglibyśmy uznać za istotne w całym procesie typowania na telefonie. Powie nam na przykład, gdy w obstawianym przez nas meczu zmieni się wynik. Powiadomienia możemy spersonalizować i dopasować do tego, co będziemy obstawiać. Możemy więc być informowani chociażby o żółtych kartkach, rzutach rożnych czy karnych.

superbet zakłady wzajemne
Zakłady sportowe Superbet – bukmacher z bonusami

Za naszą zgodą aplikacja wysyła również powiadomienia dotyczące promocji i bonusów bukmacherskich, szytych pod nas i pod nasze nawyki związane z obstawianiem.

Wyszukiwarka kursów

Osoby niemające pomysłu na kupon mogą wygenerować go w specjalnej wyszukiwarce w aplikacji forBET. Wystarczy, że wskażą, ile chcą zarobić, jaką stawką chcą się posłużyć i kiedy ma on ulec rozwiązaniu, a system sam podrzuci kilka swoich propozycji. To świetna opcja, która stawia Forbet w rankingu najlepszych aplikacji na bardzo wysokim miejscu.

Darmowe mecze online na telefonie

Aplikacja mobilna Forbet pozwala graczom na oglądanie meczów online na telefonie, wystarczy wcześniej obstawić jakikolwiek zakład, żeby mieć dostęp do wielu transmisji dziennie. Transmisje meczów w aplikacji są w bardzo dobrej jakości i działają niezawodnie, jeśli tylko mamy dostęp do szybkiego łącza.

Czat z innymi typerami

Aplikacja mobilna forBET pozwala nam na kontaktowanie się z innymi graczami przy użyciu wbudowanego w nią czatu. Możemy ich się radzić, chwalić im się naszymi wygranymi czy poddawać pod dyskusję nierozwiązane jeszcze kupony.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Instalacja i użytkowanie aplikacji bukmacherskiej forBET

Korzystanie z aplikacji forBET musimy rozpocząć od zainstalowania jej w obrębie naszego urządzenia mobilnego. Do dyspozycji oddane nam zostały dwie wersje apki: ta przeznaczona na sprzęt z systemem iOS oraz taka, która działa w środowisku Android. W tym pierwszym przypadku instalacja jest banalnie prosta – wystarczy, że znajdziemy aplikację w obrębie App Store, a następnie wciśniemy odpowiedni przycisk. Dokładnie tak, jak robimy to w przypadku instalowania każdej innej apki.

Sytuacja jest jednak nieco inna w przypadku urządzeń bazujących na Androidzie. W tym przypadku, z uwagi na restrykcje i blokady sklepu Google Play, musimy posłużyć się sposobem na ominięcie blokady aplikacji hazardowych. Aby to zrobić, musimy zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł (da się to zrobić z menu ustawień bezpieczeństwa w obrębie własnego telefonu czy tabletu), a następnie pobrać plik .apk ze strony bukmachera www.iForbet.pl i otworzyć go na własnym urządzeniu.

Tuż po zakończeniu instalacji i uruchomieniu aplikacji, zostaniemy poproszeni o zalogowanie się. Aplikacja wymaga od użytkownika posiadania konta u bukmachera, by ten mógł korzystać z jakiejkolwiek jej funkcji. Jeśli posiadamy już konto w serwisie głównym buka, posłużmy się jego danymi – jeśli to nasz pierwszy kontakt z forBET, zarejestrujemy się u niego również z poziomu aplikacji.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Kolejny krok zakłada dokonanie wpłaty. Polski bukmacher przemyślał cały ten proces i uczynił je niemal błyskawicznym – wystarczy, że przejdziemy do odpowiedniej zakładki, wpiszemy kwotę i wybierzemy preferowaną przez nas formę płatności. Tuż po tym możemy znaleźć interesujące nas spotkanie i postawić na wybrane przez nas zdarzenie w jego obrębie. Na forum Betonline można przeczytać wiele pochlebnych recenzji tejże aplikacji, brawo dla Forbet za udany produkt.

Jak dużo trzeba płacić za to, by móc korzystać z aplikacji mobilnej firmy forBET?

Podobnie jak u innych bukmacherów, także aplikacja mobilna forBET udostępniana jest nieodpłatnie. Bezpłatne jest też założenie własnego konta na stronie www.iForbet.pl, wymagane do obstawiania zakładów.

Czy w obrębie aplikacji bukmacherskiej firmy forBET można zarządzać własnym saldem gotówkowym?

Można – aplikacja mobilna forBET działa w pełni samodzielnie, w związku z czym na żadnym z etapów obstawiania (w tym również w czasie rejestracji czy właśnie doładowywania własnego konta) nie jesteśmy zmuszani do korzystania z serwisu głównego tego operatora.

Czy można przeglądać zawartość aplikacji mobilnej bez obstawiania?

Oczywiście, z resztą tak samo jak w aplikacji Fortuny czy innych buków, jednak aplikacja mobilna otwiera się dopiero po zalogowaniu się na własne konto u bukmachera forBET. Aby więc zapoznać się z wszystkim tym, co oferuje, musimy dokonać darmowej rejestracji. Konto, w obrębie którego poruszamy się w aplikacji jest tym samym, którego używamy do logowania się w serwisie głównym bukmachera.

5 / 5. Ocen: 3

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Aplikacja mobilna forBET- podstawowe funkcje, instalacja i użytkowanie

spot_img