Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Technologia dyktuje rozwój bardzo wielu branż – zarówno tych ściśle na niej bazujących, jak i takich, które pozornie nie są od niej zależne. Jedną z nich jest branża bukmacherska, która stara się nadążać za postępem w jej obrębie, stale obserwując to, jaki ma ona wpływ na preferencje klientów i to pod niego obierając kierunek, w którym podąża. Trendy technologiczne sugerują, że coraz częstszym środkiem do typowania są urządzenia mobilne. Ludzie cenią je za wygodę, dostępność (są zawsze pod ręką) i prostotę użytkowania. Bukmacherzy starają się dostosować do tego, swoją ofertę prezentując również właśnie w wersji mobilnej. Robią to na dwa różne sposoby, które prezentujemy w tym wpisie.

gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie

Przeglądarkowe wersje stron internetowych bukmachera

Choć wydawałoby się, że ta forma mobilnego świadczenia usług przez polskich bukmacherów istnieje już od bardzo dawna, prawda jest inna, a przeglądarkowe wersje mobilne wprowadzone zostały stosunkowo niedawno. Sięgają po nie przede wszystkim osoby, które nie posiadają odpowiedniej ilości miejsca na telefonie, by zainstalować aplikację mobilną, albo też nie są przekonani do jej działania. Mobilne serwisy bukmacherów dostępne przez przeglądarkę są odwiedzane również przez tych, którzy nie traktują telefonu czy tabletu jako głównego narzędzia do typowania, a używają go zaledwie w formie jednorazowego rozwiązania (na przykład w przypadku podróży).

Strony internetowe bukmacherów przystosowane do bycia wyświetlanymi na mniejszych ekranach oferują dokładnie to samo, co ich większe pierwowzory, w bardzo podobnej, ale dostosowanej do niewielkich ekranów szacie graficznej. Nie zawierają za to funkcjonalności wykorzystujących możliwości dawane im przez urządzenia mobilne. Wymagają pójścia na pewnego rodzaju kompromisy i stanowią zwykle uzupełnienie oferty głównej buka, a nie alternatywną formę regularnego sięgania po nią.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów

Aplikacje mobilne są czymś, na czym skupiają się wszyscy bukmacherzy chcący wyjść ze swoją ofertą do odbiorców mobilnych, działających „w biegu”. Obstawianie na telefonie staje się powoli czymś naturalnym i często pożądanym przez typerów. Nie dość, że dają one możliwość korzystania z pełni tejże oferty, to jeszcze wyposażane są w dodatkowe funkcje mające uczynić to łatwiejszym i przyjemniejszym, a wykorzystujące do tego możliwości sprzętowe urządzeń mobilnych. Do tych funkcjonalności zaliczyć można:

  • wygodne logowanie, nie tylko w klasyczny sposób (przez podanie danych do logowania), ale i za pośrednictwem odcisku palca czy skanu twarzy;
  • powiadomienia push, dzięki którym jesteśmy informowani o przebiegu spotkań, które obstawiamy lub obserwujemy, ale tez specjalnych akcjach promocyjnych danego bukmachera;
  • szybkie wpłaty i wypłaty, dokonywane zwykle zaledwie kilkoma stuknięciami w ekran,
  • błyskawiczne obstawianie, mające ogromne znaczenia przy typowaniu w modelu „na żywo”.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście jedna aplikacja nie jest równa innej – część oferuje większą ilość funkcjonalności, a część – znacznie mniejszą. Jako że aplikacje mobilne stają się coraz ważniejszym elementem w walce bukmacherów o nowego klienta, są coraz lepsze – nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i interfejsu czy chociażby ekskluzywnych dla nich bonusów promocyjnych.

Bukmacherzy z najlepszą mobilną prezentacją swoich usług

Choć rynek wręcz zmusił każdego legalnego bukmachera do świadczenia swoich usług w obrębie urządzeń mobilnych, nie każdy z nich robi to w równie dobry sposób. Poniżej przedstawiamy tych operatorów, których podejście do rynku mobilnego jest najlepsze i bierze pod uwagę wszystkie potrzeby współczesnego odbiorcy.

Oferta mobilna bukmachera STS

STS swoją mobilną ofertę prezentuje dwutorowo: zarówno za pośrednictwem wersji przeglądarkowej, jak i aplikacji na urządzenia mobilne. W obu przypadkach pozwala na dostęp do pełnej jego oferty, wliczając w to zakłady standardowe (przedmeczowe) i „na żywo”, ale i chociażby oglądanie transmisji wybranych spotkań sportowych. To jednak aplikacja STS słynie z bardzo dobrego wykonania i przyjazności względem użytkownika – naszpikowana funkcjonalnościami, może być świetnym narzędziem w rękach wprawionego typera.

Dla graczy, którzy nei posiadają jeszcze konta w STS – bukmacher przygotował szereg atrakcyjnych promocji i bonusów na start. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” można otrzymać 29 PLN bez depozytu, 1200 PLN z oferty powitalnej i 200 PLN zakład bez ryzyka. Aplikację można pobrać z oficjalnej strony www.STS.pl.

ewinner obstawianie na telefonie
Aplikacja mobilna eWinner – typowanie z bonusem

Oferta mobilna bukmachera Fortuna

Fortuna również przykłada się do swojej oferty na typowanie mobilne, dając użytkownikom możliwość wyboru. W obrębie mobilnej, przeglądarkowej wersji swojego serwisu daje wygodny dostęp do całej swojej oferty w podobnym stylu, do jego „większego” pierwowzoru. Aplikacja mobilna Fortuny została wyposażona w masę przydatnych funkcjonalności – wygodne logowanie się, błyskawiczne powiadomienia push czy transmisje sportowe (nota bene, najlepsze na rynku bukmacherskim) to tylko niektóre z nich. Więcej można otrzymać po instalacji apki, którą pobierzemy bezpłatnie ze strony www.eFortuna.pl.

Oferta mobilna bukmachera Betclic

Betclic nie rozwija aktywnie przeglądarkowej wersji mobilnej swojego serwisu (choć daje do niej dostęp), zamiast tego stawiając na modernizowanie i udoskonalanie swojej aplikacji mobilnej. Ta jest bardzo przejrzysta i lekka – sprawdza się doskonale, oferując wyłącznie to, czego mógłby potrzebować typujący. Bez zbędnych dodatków i czegokolwiek, co mogłoby spowolnić jej działanie. Aplikacja mobilna Betclic ma świetne opinie graczy, również tych obstawiających zawodowo. Za sięgnięcie po nią przemawia przede wszystkim świetne, intuicyjne ułożenie każdego z jej elementów, sprawdzające się przy codziennym jej użytkowaniu.

5 / 5. Ocen: 7

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Aplikacja mobilna czy przeglądarkowa wersja strony bukmachera?

spot_img