Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

STS (Star-Typ Sport) jest bukmacherem, który w branży działa już od przeszło dwudziestu lat. Doświadczenie, które zdobył w tym czasie zdołał wykorzystać do wysunięcia się na pozycję lidera na polskiej scenie bukmacherskiej. Obecnie przoduje pod wieloma względami, a jednym z nich jest aplikacja mobilna, którą oferuje, przez wielu uważana za wzorcową i zdecydowanie godną naśladowania. W tym artykule opiszemy, co tak właściwie oferuje oraz jak ją zainstalować. Odpowiemy też na najczęściej pojawiające się pytania ze strony zainteresowanych nią typerów.

sts aplikacja jak zainstalować
STS aplikacja mobilna Android – co oferuje i jak ją zainstalować?

STS aplikacja mobilna Android – Przegląd funkcji

Choć aplikacja mobilna bukmachera STS jest najbardziej ceniona właśnie ze względu na cały aspekt „mobilności”, tak właściwie odznacza się również wieloma innymi zaletami, w tym pełnym i czytelnym zaprezentowaniem oferty tego buka (również na funkcje dodatkowe, jak chociażby Betgames na telefonie), ale też dostępem do mnóstwa funkcjonalności, które – mówiąc wprost – ułatwiają życie typera. Do tych funkcjonalności zaliczyć można:

  • sprawnie działające powiadomienia push, które wyświetlają informacje o wszystkich spotkaniach, które typujemy. Co ważne, serwują je bardzo szybko, pozwalając nam na zareagowanie na aktualną sytuację na boisku czy też skorzystanie z opcji cash-out (nota bene, również ona jest dostępna w apce);
  • możliwość szybkiego składania zakładów – typowanie w aplikacji zostało uproszczone do maksimum, co stanowi świetną sprawę dla osób zajmujących się obstawianiem na żywo;
  • logowanie na różne sposoby – STS zdaje sobie sprawę, jak ważne jest szybkie dołączenie do obstawiania. W obrębie jego aplikacji możemy logować się odciskiem palca, skanem twarzy lub w tradycyjny sposób;
  • wygodny dostęp do rozbudowanych statystyk, dzięki któremu możemy po nie sięgnąć w każdym momencie, z dowolnego miejsca w obrębie podglądu danego meczu;
  • transmisje sportowe – STS jest jednym z nielicznych, które w obrębie aplikacji pozwala na oglądanie transmisji spotkań. Nie ich wizualizacji, nie tekstowego odzwierciedlenia – prawdziwych transmisji .Więcej na ich temat mówimy poniżej.
betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

STS aplikacja mobilna Android – Transmisje na żywo, jak oglądać?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, aplikacja mobilna STS jest jedną z nielicznych na polskim rynku, które dają dostęp do transmisji telewizyjnych wybranych spotkań sportowych. Nacisk kładziemy tutaj na słowo „wybrane”, gdyż w obrębie tej funkcjonalności znaleźć się mogły wyłącznie te mecze, na które buk posiada oficjalną licencję.

Aby obejrzeć transmisje na żywo, należy udać się do odpowiedniego działu głównego w aplikacji, oznaczonego ikonką telewizora. Pamiętajmy jednak, że opcja jest dostępna wyłącznie dla osób obstawiających. Musimy coś postawić, aby odblokować sobie do niej dostęp (na jakiś czas).

STS aplikacja mobilna Android – Instalacja na telefonie

Aplikacja bukmachera STS została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych zarówno z systemem iOS, jak i Android. W przypadku tego pierwszego jest ona dostępna w obrębie jego oficjalnego sklepu (App Store) i wystarczy pobrać ją w standardowy sposób, by móc zrobić z niej użytek. Nieco inaczej wygląda instalacja aplikacji przeznaczonej systemowi Android – jej skomplikowanie wynika z niedopuszczenia jej na łamy Google Play, oficjalnego sklepu tegoż systemu. Aby jej się podjąć, należy wykonać poniższe kroki:

  • Pobrać aplikację w postaci pliku instalacyjnego (.apk) – możemy to zrobić na oficjalnej stronie bukmachera www.sts.pl, wchodząc na nią z poziomu przeglądarki internetowej.
  • Zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – „nieznanymi” Google nazywa wszystkie, które nie są oficjalnym sklepem Google’a. Opcję tę możemy znaleźć w ustawieniach naszego telefonu, najczęściej w zakładce Bezpieczeństwo lub Zabezpieczenia.
  • Zainstalować aplikację, otwierając pobrany wcześniej plik .apk. Możemy otworzyć go z poziomu powiadomień lub też, jeśli takowe już usunęliśmy, z historii pobierania w przeglądarce lub z poziomu menedżera plików (posiada go każde urządzenie).

Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej warto przywrócić blokadę aplikacji z nieznanych źródeł, celem zapewnienia sobie najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

STS aplikacja mobilna Android – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej najcześciej zadawane pytania graczy, którzy szukają najlepszych aplikacji bukmacherskich do obstawiania meczów.

Czemu aplikacji mobilnej STS nie znajdzie się w oficjalnym sklepie Google Play?

Ma to związek z polityką Google, która zakazuje umieszczania w sklepie Google Play jakichkolwiek aplikacji związanych z hazardem, do którego zalicza się właśnie bukmacherka. Nie wynika to więc z samej aplikacji, a branży, z którą jest ona powiązana.

Czy do działania aplikacji potrzebne jest połączenie z Internetem?

Tak, aplikacja ta bazuje na Internecie i to za jego pośrednictwem pobiera wszelkie dane niezbędne do świadczenia usługi. W przypadku STS, ilość tych danych nie jest znacząca – możemy więc korzystać z Internetu mobilnego, bez obawy o stratę transferu.

Czy aby z niej korzystać trzeba posiadać konto u bukmachera?

Tak, jest to jeden z podstawowych wymogów – konto w STS możemy założyć z poziomu aplikacji lub jego strony Internetowej. Konto jest wspólne dla aplikacji i serwisu internetowego – nie jest więc wymagana ponowna weryfikacja, a dzielone jest również saldo wykorzystywane stacjonarnie i mobilnie.

5 / 5. Ocen: 55

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

STS aplikacja mobilna Android – co oferuje i jak ją zainstalować?

spot_img