Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Betclic jest bukmacherem, który słynie ze swojego czytelnego, pozbawionego jakichkolwiek udziwnień i graficznych fajerwerków interfejsu. Ma to swoje odbicie w aplikacji mobilnej, którą proponuje swoim użytkownikom, a która działa w środowisku urządzeń z systemami iOS oraz Android. Jak się ona przedstawia i jakie funkcje oferuje? Zapraszamy do jej przeglądu, w obrębie którego przyjrzymy się każdej z tych najważniejszych.

betclic aplikacja mobilna apk
Aplikacja mobilna Betclic – jak pobrać APK?

Podstawowe funkcje aplikacji mobilnej Betclic

Plusem aplikacji mobilnej Betclica jest jej kompleksowość i samodzielność. Korzystając z niej nie musimy sięgać po serwis główny tego bukmachera – w obrębie apki założymy nasze własne konto, zasilimy je dodatkowymi środkami i zapoznamy się z pełną ofertą operatora. Słowem: zrobimy wszystko to, co bylibyśmy w stanie zrobić za pośrednictwem jego serwisu internetowego. Aplikacja została jednak wyposażona w sporo funkcji charakterystycznych właśnie dla niej, wielu spośród których nie znajdziemy u innych bukmacherów. Te najważniejsze wskazujemy poniżej.

Betclic aplikacja – Logowanie za pomocą danych biometrycznych

Aplikacja mobilna Betclic działa niesamowicie szybko i sprawnie, czego dowodu nie trzeba szukać daleko. Jest on widoczny tuż po wejściu do niej, w procesie logowania (oczywiście po rejestracji na www.betclic.pl). Tego możemy dokonać na trzy różne sposoby:

 • korzystając z naszych danych do logowania, a zatem przy użyciu najbardziej klasycznej i standardowej metody logowania;
 • używając odcisku palca – opcja dostępna wyłącznie dla użytkowników urządzeń wyposażonych w specjalny czytnik;

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • sięgając po skan twarzy, dostępny wyłącznie w przypadku najnowocześniejszych urządzeń. Działa podobnie jak aplikacja Fortuny, bardzo szybko i sprawnie.

Powiadomienia push w aplikacji Betclic

W aplikacji mobilnej Betclic nie mogło zabraknąć miejsca dla jednej z najbardziej pożądanych funkcjonalności tego typu apek: powiadomień push. Te informują nas tutaj przede wszystkim o najważniejszych wydarzeniach z meczów, które aktualnie obstawiamy, ale i o organizowanych przez bukmacherów akcjach promocyjnych i wszystkim tym, co mogłoby nas potencjalne zainteresować. Zaletą powiadomień push jest to, że przychodzą nawet wtedy, gdy nie przebywamy w obrębie aplikacji, ale też wtedy, gdy nasz telefon jest wygaszony. Dzięki nim nie przegapimy zatem tego, co mogłoby być dla nas istotne. Zwłaszcza, że Betclic przesyła je bardzo sprawnie.

Warto wiedzieć: powiadomienia push u bukmachera Betclic możemy skonfigurować w taki sposób, by ten przysyłał nam wyłącznie te przez nas pożądane. Mamy kilka opcji związanych właśnie z tym.

Betclic aplikacja – Match tracker

Match tracker stanowi jedną z głównych zalet serwisu głównego bukmachera Betclic. Do aplikacji mobilnej został on przeniesiony w swojej udoskonalonej, bo w pełni przystosowanej do urządzeń z niewielkimi wyświetlaczami formie. Dzięki niej jesteśmy w stanie widzieć zarówno jego, jak i opcje bukmacherskie na jednym ekranie – niezależnie od tego, jaka jest jego wielkość. Match tracker działa tutaj bardzo szybko i dobrze odzwierciedla to, co aktualnie dzieje się na boisku. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betclic aplikacja – Statystyki

Betclic posiada bardzo spersonalizowane pod siebie statystyki, które doskonale wpisują się w jego interfejs. Dobrze wyglądają również na aplikacji mobilnej, prezentując wszystkie informacje w sposób bardzo intuicyjny i uporządkowany. Statystyki w aplikacji podzielone zostały na kilka zakładek:

 • head to head – tutaj dwa zespoły są porównywane ze sobą pod kątem najbardziej kluczowych dla nich statystyk;
 • składy – prezentacja aktualnych składów i formacji stosowanych przez każdy z zespół (najczęściej);
 • tabele, odzwierciedlające aktualną sytuację każdej z drużyn w tabeli ligi lub rozgrywek;
 • oś czasu – dostępna wyłącznie w formule na żywo, w prosty sposób przedstawia informacje na temat aktualnego meczu.

Betclic aplikacja – Multi+

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic w przyjazny sposób pozwala na tworzenie kuponów akumulacyjnych (tak zwanych Multi+), w prostej formie przedstawiając każde znajdujące się na nich spotkanie, ale też możliwości związane ze zwielokrotnieniem własnej potencjalnej wygranej na tego typu zakładzie.

Instalacja aplikacji mobilnej firmy Betclic

Proces instalacyjny bukmacherskiej aplikacji mobilnej Betclic nie jest skomplikowany – zwłaszcza dla użytkowników posiadających urządzenie mobilne z systemem iOS na pokładzie. Wystarczy, że znajdą oni ową aplikację na łamach sklepu App Store, a następnie zainstalują ją w sposób najbardziej standardowy – taki, z jakiego skorzystaliby przy instalacji dowolnej innej aplikacji.

betclic bonus bez depozytu 2021
Nowa promocja w zakładach Betclic – Kod promocyjny: KOD550

Aplikacji bukmachera Betclic nie znajdziemy na łamach oficjalnego sklepu Google Play. Użytkownicy urządzeń marki Huawei mogą jednak sięgnąć po sklep AppGallery, ekskluzywny właśnie dla nich, i zainstalować ją za jego pośrednictwem. Jeśli jednak posiadają urządzenia z Androidem na pokładzie innego producenta, będą musieli:

 1. Pobrać odpowiedni plik .apk ze strony bukmachera www.Betclic.pl (koniecznie z kodem promocyjnym „KOD550„).
 2. Zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – można to zrobić z menu Ustawień (a najczęściej – z zakładki „Bezpieczeństwo”) w obrębie urządzenia.
 3. Uruchomić plik .apk – czy to przez panel powiadomień, czy też za pośrednictwem dowolnej przeglądarki plików.
 4. Zainstalować aplikację, a następnie wrócić do ustawień dotyczących instalacji aplikacji z nieznanych źródeł i zakazać jej.

Takie rozwiązanie to konieczność, a nie wymysł bukmachera. O ile więc w całym procesie korzystamy z oficjalnej strony www.Betclic.pl, nie powinniśmy się obawiać o nasze bezpieczeństwo.

Czy z poziomu aplikacji mobilnej Betclic można dokonywać operacji na własnym saldzie?

Tak – aplikacja mobilna Betclic pozwala na zarządzanie własnym kontem, w tym również dokonywanie operacji w obrębie salda głównego.

Dlaczego aplikacji mobilnej Betclic nie ma w sklepie Play?

Z tego samego powodu, za sprawą którego nie ma tam też aplikacji innych bukmacherów. Google nie pozwala na publikowanie w obrębie swojego sklepu cyfrowego aplikacji mających związek z hazardem.

Czy Betclic rozwija swoją aplikację mobilną?

W rzeczy samej. Betclic stara się, aby proponowana przez niego aplikacja mobilna była aktualna, a dodatkowo stale wzbogacana o dodatkowe funkcjonalności.

5 / 5. Ocen: 11

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Aplikacja mobilna Betclic – jak pobrać APK?

spot_img