Apensar: Guess the Word – no to co, pobawimy się w skojarzenia?

0
752

Żeby czerpać radość z gry Apensar: Guess the Word musicie porządnie rozgrzać swój mózg. Zacznijmy od czegoś prostego: co mają ze sobą wspólnego tablica szkolna, krojenie cebuli, surfer na plaży i pani na desce snowboardowej?

Produkcja Apensar: Guess the Word na pewno Was nie zawiedzie, jeśli szukacie czegoś, co nie pozwoli Wam zapomnieć jak intensywnie korzystać ze swojego mózgu. Tym razem będziecie musieli wykorzystywać każdy jego centymetr, bo nigdy nie wiadomo, gdzie dokładnie znajdziecie skojarzenie potrzebne w danym momencie.

app

Nie mamy tematycznych działów. W takiej sytuacji byłoby to wszystko zbyt proste, a nie o to tutaj chodzi. Celem jest po prostu odgadnięcie słowa, które pasuje do wszystkich zaprezentowanych nam obrazków. Czasem chodzi o jakiś zmysł, czasem tylko o kolor, a niekiedy uczucie. Nasza w tym głowa, by odkryć, co konkretnie autorzy mieli na myśli.

Pomysł na rozgrywkę bardzo mi się spodobał i jestem przekonany, że każdy, kto lubi czasem pogłówkować, znajdzie coś dla siebie w Apensar: Guess the Word. Wiem z doświadczenia, iż takie osoby często nie mają zamiaru zawracać sobie głowy grafiką, ale o to jestem akurat tym razem spokojny, gdyż opisywana gierka wygląda znakomicie, a więc nawet ci bardziej wymagający nie powinni narzekać.

app1

Niestety, nikt nie pofatygował się nas poinformować, ile dokładnie leveli znaleźć można w Apensar: Guess the Word. Bardzo szybko dowiecie się za jak korzystać z przygotowanych narzędzi podpowiadających i… poznacie ceny wirtualnej waluty.

Bez wydawania prawdziwych pieniędzy można pomagać sobie, oglądając reklamy bądź prosząc o pomoc znajomych. I nie tylko chodzi o Facebooka czy Twittera. Apensar: Guess the Word radzi sobie też znakomicie z wysyłaniem SMS-ów czy e-maili.

A’propos „Fejsa”, jeżeli się z nim nie połączycie, nie będziecie mogli porównywać swoich wyników do osiągnięć innych graczy. Troszkę to nienajlepsze rozwiązanie, ale – na szczęście – to bardzo nieliczna wada. Z kategorii tych, które można darować.