Ant Smasher, czyli zgniatacz mrówek na Androida

0
1331

Jeżeli wydaje Wam się, że tylko i wyłącznie skomplikowane gry o bardzo dobrze wyglądającej grafice mają powodzenie wśród użytkowników Androida, zmienicie zdanie, czytając o produkcji Ant Smasher, która została pobrana z Google Play dziesiątki milionów razy.

Ant Smasher to mówiąc po naszemu… zgniatacz mrówek. Naszym głównym celem w grze jest wspomniane zgniatanie palcem chodzących po ekranie malutkich stworzonek. Mimo że zabawa nie wydaje się niczym szczególnym, świetnie działa, kiedy chcemy nieco rozładować napięcie czy po prostu chwilę się zrelaksować.

ant

Gra, mimo że raczej do specjalnie skomplikowanych nie należy, oferuje nam kilka trybów gry. W wersji bezpłatnej możemy, niestety, skorzystać tylko i wyłącznie z klasycznego oraz tego, w którym przychodzi nam zgniatać… przyjaciół. Na jakiej zasadzie działa ten pierwszy? Chodzi w nim głównie o bicie własnych rekordów punktowych. Dużo więcej frajdy jest jednak w tym drugim – to w nim mamy możliwość zbijania na kwaśne jabłko twarzy naszych znajomych importowanych z wybranych przez nas zdjęć.

Tak jak pisałem, w Ant Smasher nastawiamy się przede wszystkim na rekordy. Właśnie dlatego autorzy apki przygotowali zakładkę, w której o dowolnej porze możemy się przypatrzeć naszym najlepszym rezultatom. W menu głównym kusząco prezentuje się także opcja Shop. Niestety, nie znajdziemy w niej dodatków do gry, a jedynie możliwość… odpłatnego usunięcia reklam.

ant1

Graficznie Ant Smasher prezentuje się przeciętnie. Wygląd gry skrytykowałbym jeszcze bardziej, ale widocznie nie jest on aż tak zły, skoro na pobranie apki decyduje się tak wiele osób. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż uważam, że warto poważnie zastanowić się przed zainstalowaniem Ant Smashera na telefonie. Szczególnie, jeśli należy się do ludzi wybrednych.


logo-app
Zgniatacz mrówek
Best Cool & Fun Free Games
0   
qrcode-app