Allegro – zakupy w nowoczesnej formie

0
847

Każdy, kto robi często zakupy za pośrednictwem serwisu Allegro z pewnością chciałby mieć oferty dostępne na wspomnianej stronie zawsze przy sobie. Dzięki aplikacji mobilnej na Androida jest taka możliwość. Jeżeli chcecie przeczytać, jakie funkcje ona posiada – zapoznajcie się z treścią tego wpisu.

Mobilny program Allegro powstał z myślą o wszystkich, którzy często bądź też tylko sporadycznie korzystają z usług najpopularniejszego w naszym kraju portalu aukcyjnego. Aplikacja nie tylko daje nam możliwość przeglądania ofert aktualnie dostępnych na stronie, lecz pozwala również  robić zakupy z poziomu smartfona. Jak więc widzimy, autorzy apki pomyśleli o każdym – zarówno o tych mniej, jak i bardziej wymagających.

allegro

Ekran główny aplikacji wyświetla nam Okazje Allegro, jakie są obecnie dostępne dla wszystkich użytkowników oraz pozwala obserwować aukcje, którymi jesteśmy od pewnego czasu zainteresowani. Oczywiście, na pierwszym planie nie mogło zabraknąć ramki wyszukiwarki, umożliwiającej nam szperanie w internetowym sklepie.  I mimo że mobilne Allegro jest tylko skróconą wersją pełnej stronki, możemy w nim skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej, a także sortować oferty według ceny czy dni pozostałych do zakończenia aukcji.

Przedmioty aktualnie sprzedawane wyświetlane są w formie listy bądź też galerii obrazków. Po kliknięciu na interesującą nas ofertę, możemy zobaczyć jej szczegóły, to jest zapoznać się z opisem, sprawdzić opinie o sprzedającym czy też dowiedzieć się więcej o koszcie dowozu towaru. W aplikacji dostępne są dwie wersje opisów: skrócona i pełna. Ta druga, niestety, nie zawsze prawidłowo się wyświetla.

allegro1

O czym jeszcze warto wspomnieć we wpisie dotyczącym mobilnego Allegro? Z pewnością o tym, że program umożliwia nam dodawanie komentarzy czy też udostępnianie wybranych ofert znajomym z portali społecznościowych. Muszę przyznać, że liczba dostępnych funkcji apki robi wrażenie. Niestety, nie wszystkie z nich działają tak, jak powinny, za co twórcom należy się ogromny minus.

Google Play: Pobierz Allegro za darmo