AccuWeather Platinum – Androidowa pogodynka

0
669

Macie dość oglądania niesprawdzających się prognoz pogody, którymi raczą nas najpopularniejsze stacje telewizyjne? Mamy dla Was rozwiązanie – pobierzecie z Google Play rozbudowaną aplikację meteorologiczną o nazwie AccuWeather Platinum, a już nigdy nie będziecie zdziwieni warunkami za oknem.

AccuWeather Platinum to aplikacja pogodowa, dzięki której możecie w dowolnym momencie dowiedzieć się, jakie są aktualne prognozy pogody dla wybranego przez Was obszaru. Program posiada wiele bardzo przydatnych i rozbudowanych funkcji, dlatego jest przeznaczony głównie dla najbardziej wymagających użytkowników.

acc1

Podstawową funkcją apki jest wyświetlanie aktualnie panujących warunków atmosferycznych za naszymi oknami, a także zapowiadanie tego, co wydarzy się w pogodzie w ciągu kilku oraz kilkunastu najbliższych godzin. Jeżeli tylko chcemy, możemy również sprawdzić dane na kilka dni z wyprzedzeniem. Niestety, im dalej będziemy brnąć, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że prognozy się sprawdzą.

Niestety, nie wszystkie opcje oferowane przez AccuWeather Platinum przydatne są na terenie naszego kraju. Mowa tu o chociażby materiałach video, które dostępne są tylko i wyłącznie w języku angielskim i hiszpańskim.

Najbardziej użyteczną funkcją wydaje mi się system powiadomień, dzięki któremu jesteśmy na bieżąco informowani o prognozach zapowiadających opady śniegu, deszczu czy burze. Wśród przydatnych narzędzi należy wymienić też radar monitorujący non-stop całą Europę oraz Amerykę Północną.

acc2

Oczywiście, w programie pogodowym nie mogło zabraknąć widżetu na pulpit. Ten, który oferowany jest przez AccuWeather Platinum możemy dowolnie zmieniać – im większy jest, tym więcej szczegółów zawiera. Jeśli chodzi o wygląd, jest on całkiem nowoczesny, dzięki czemu pasuje do większości tapet i animacji.

Czy warto pobrać AccuWeather Platinum? Wszystko bez dwóch zdań zależy od Waszych wymagań. Jeśli nie zależy Wam na zbyt wielu detalach dotyczących pogody, wydaje mi się, że spokojnie zadowoli Was to, co oferuje każda standardowa i darmowa aplikacja tego typu.


logo-app
AccuWeather Platinum
Accuweather.com
3,19 €   
qrcode-app