ABS Workout – czas wyrobić tarkę, Panowie i Panie!

0
1459

Wiosna, a co za tym idzie coraz cieplejsze dni, pomału puka do naszych okien. Jeżeli podczas zimy zrobiliście sobie przerwę od joggingu czy innych wysiłków fizycznych, pewnie nie wyglądacie teraz najlepiej. Mam jednak dla Was dobrą wiadomość – ABS Workout pozwoli Wam wyrobić sobie taki brzuch, o jakim zawsze marzyliście. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

ABS Workout to aplikacja, która zawiera zbiór ćwiczeń na mięśnie brzucha. Dzięki niej bez potrzeby zatrudniania personalnego trenera czy innych tego typu osób możemy wyrobić sobie tarkę czy jak kto woli kaloryfer, o jakim zawsze marzyliśmy. Oczywiście, cuda się nie zdarzają. Nie myślcie więc, że bez odpowiedniej diety będziecie wyglądać jak modele z pierwszych stron gazet.

abs

Do wyboru mamy w programie kilka planów treningowych. Mamy tutaj dostępny legendarny ABS składający się z trzech poziomów, a także inne ciekawe ćwiczenia przygotowane z myślą o różnych osobach. Znajdzie się zarówno coś dla pań, jak i dla zabieganych osób, którym zawsze brakuje czasu na cokolwiek.

W przeciwieństwie do innych tego typu produkcji, ABS Workout nie tylko zawiera trening na brzuch, lecz także udostępnia zakładkę, która podpowiada jak wypracować wspomnianą już tarkę i mięśnie klatki piersiowej. Gdybym był złośliwy, powiedziałbym po prostu – „zestaw plażowy” 😉 .

Każde ćwiczenie w planach treningowych dostępnych w apce demonstrowane jest przy pomocy filmiku. Dzięki temu jesteśmy niemal w stu procentach pewni, że dobrze wykonujemy konkretne ruchy. A to właśnie one – według ekspertów – są najważniejsze. Nie liczy się ilość powtórzeń, jak mogłoby się wydawać.

Program działa prawidłowo, a dostępne w nim opcje są bardzo czytelne. Co ważne, ABS Workout dostępny jest w polskiej wersji językowej. Niestety, mimo że pobrać można go za darmo, tylko pierwszy plan treningowy dostępny jest nieodpłatnie. Za kolejne przychodzi nam już „wybulić” parę złociszy. Ceny wahają się w graniach od czterech do dziesięciu złotych. Biorąc pod uwagę, ile kosztuje miesięczny karnet na siłownię, wydaje mi się, że nawet nie ma nad czym się zastanawiać.