9GAG – „must have” przed zbliżającym się poniedziałkiem

0
1446

Już jutro poniedziałek – najbardziej znienawidzony, bo pierwszy, dzień w tygodniu. Zdaję sobie sprawę, że większość z Was ma przez to gorszy humor. Postanowiłem spróbować dokonać rzeczy niemożliwej i zrobić wszystko, co w mojej mocy, by poprawić Wam samopoczucie. Oczywiście, nie bezpośrednio, a poprzez polecenie Wam apki o nazwie 9GAG.

Zanim przejdę do tego, co opisywany program oferuje, warto wspomnieć czym właściwie jest 9GAG. Najprościej rzecz ujmując można powiedzieć, że jest to swego rodzaju anglojęzyczny odpowiednik naszego Kwejka, gdzie ludzie udostępniają śmieszne obrazki oraz inne materiały skutecznie zwalczające zły humor. Zainteresowani? No to czytajcie dalej.

gag

Mimo że w apce możemy w zasadzie tylko i wyłącznie podziwiać humorystyczne zdjęcia oraz różnego rodzaju animacje, jest ona całkiem rozbudowana jak na swoje możliwości. Przede wszystkim jej zawartość jest podzielona na kategorie, co w tego typu programach jest raczej rzadkością.

Jakie działy znaleźć możemy w 9GAG? Poświęcone tylko i wyłącznie jedzeniu, memom, dziewczynom oraz sprawom czysto geekowskim. Oczywiście, znalazło się tutaj też miejsce dla zakładki z najnowszymi, najpopularniejszymi oraz zyskującymi na popularności materiałami. Po założeniu konta w serwisie otrzymujemy dodatkowo stronkę z naszymi internetowymi ulubieńcami.

Przeglądanie zawartości apki jest bardzo proste. Wszystko odbywa się tutaj poprzez przesuwanie ekranu w górę bądź w dół. Każdy umieszczony obrazek możemy skomentować oraz ocenić według naszego uznania. Te dwie ostatnie opcje dostępne są jednak tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

gag1

Warto wspomnieć też o funkcji udostępniania materiałów, dzięki której w łatwy sposób możemy opublikować materiał z 9GAG na naszej tablicy na Facebooku, w wiadomości czy też innych używanych przez nas aplikacjach pozwalających na kontakt ze znajomymi.

Interfejs programu jest przyjazny użytkownikowi. Mimo że 9GAG dostępny jest w anglojęzycznej wersji, nikt z Was nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Wszystko jest przejrzyste i pozbawione zbędnych udziwnień, które zamiast pomagać zazwyczaj tylko bardziej denerwują.

Wiecie już, co zrobić przed zbliżającym się poniedziałkiem? W takim razie bardzo się cieszę, że mogłem Wam pomóc 🙂