1000 Gwiazd – wiecie która gwiazda ma najwięcej lajków na Fejsie?

0
762

Pudelki, kundelki czy inne kozaczki zupełnie mnie nie interesują. Nie mam pojęcia, ile dzieci urodziła Anna Mucha, kto w kim się kocha, a kto się ostatnio rozwiódł. Domyślam się jednak (nie, ja to wiem!), że niektórzy z Was mają taką wiedzę w jednym paluszku albo chętnie ją posiądą. Okej, nie ma sprawy – wystarczy pobrać polski quiz o celebrytach, 1000 Gwiazd.

Tytuł apki nie zdradza nam wszystkiego. Kiedy ją pobierałem, nie wiedziałem, czy powinienem nastawić się na coś astronomicznego, baśniowego czy coś jeszcze innego. Okazało się, że tytułowe gwiazdy to po prostu aktorzy, piosenkarze, piłkarze i tak dalej. Gracz natomiast musi odpowiadać prawidłowo na zadawane pytania i tym samym może sobie zająć nieco wolnego czasu.

gwiazd1

1000 Gwiazd składa się z 55 leveli, w których znajdziecie kilkanaście wyzwań sprawdzających wiedzę. Błędna odpowiedź skutkuje usunięciem jednego serduszka, a po stracie dziesięciu z nich trzeba albo uzbroić się w cierpliwość, albo obejrzeć reklamę.

Pytania dostępne w grze są bardzo różnorodne, mimo że dotyczą – można powiedzieć – jednej kategorii osób. Czasem musimy odpowiedzieć, ile lat ma dana aktorka, a czasem… spróbować się domyślić, kto w dzieciństwie skoczył do basenu bez wody.

gwiaz

Wiedza dotycząca celebrytów nie jest mi do szczęścia potrzebna, dlatego bardzo szybko traciłem życia w 1000 Gwiazd i często musiałem przez to oglądać materiały video. Było to dla mnie męczące, więc po prostu szybko pozbyłem się „problemu”. Mimo to, jestem przekonany, że jeśli tylko lubicie tego typu tematykę, będziecie ową produkcją zachwyceni. Szczerość wymaga jednak ode mnie, bym otwarcie powiedział, że ja zachwycić się nie dałem.

Polacy stojący za stworzeniem 1000 Gwiazd przygotowali dla nas dobrze prezentujący się produkt mobilny. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń w kwestii grafiki czy obsługi interfejsu. Świetne jest także to, iż wszystko jest darmowe i dosłownie na nic nie musimy wydawać prawdziwych pieniędzy.