Zoo Landing – ta ucieczka się nie uda, ale próbować zawsze warto!

0
569

Gdybyście byli zwierzakami i przyszłoby Wam mieszkać w Zoo, prawdopodobnie prędzej czy później postanowilibyście coś z tym zrobić. Bohaterowie produkcji Zoo Landing wpadli na pomysł, by uciec ze swojego „domu”, wspinając się po drapaczu chmur. Czy ten plan się powiedzie? Nie ma co ukrywać, że jest z góry skazywany na porażkę, ale co tam, zawsze warto chociaż spróbować!

Zoo Landing występuje kilka zwierzaków, jakie na pewno każdy z Was widział w niejednym ogrodzie zoologicznym. Niestety, na samym początku dostępny jest tylko aligator pływający w wannie łazienkowej, a za kolejnych bohaterów przychodzi nam zapłacić aż 5 polskich złotych.

zoo

Bez względu na to, czy zdecydujecie się kierować wspomnianym wcześniej aligatorem, żółwiem bądź słoniem, nie będziecie mogli liczyć na jakąkolwiek taryfę ulgową. Każdy zwierzak ma przed sobą takie samo zadanie i żaden z nich nie posiada wyjątkowych zdolności, które mogłyby ułatwić jego realizację.

Przez pierwszych kilka minut spędzonych z Zoo Landing rozgrywka – prawdopodobnie – będzie dla Was sporą frajdą. Unikanie spadających z góry telefonów, samochodów, butelek po winie oraz innych absurdalnych przedmiotów jest całkiem wciągającą (syndrom „ach, spróbuję jeszcze raz!”) i zabijającą czas zabawą. Szkoda tylko, że bardzo szybko staje się po prostu zbyt monotonna.

zoo1

Niektórzy mogliby powiedzieć, że Zoo Landing niczego szczególnego nie oferuje i po części pewnie mieliby rację. Trzeba – mimo wszystko – pamiętać, że nie każda apka tworzona jest byśmy mogli grać w nią non stop przez kilka godzin. Nie zmienia to, oczywiście, faktu, że w tej z tego wpisu przydałoby się nieco urozmaiceń, bo na chwilę obecną po około kwadransie nie ma się już najmniejszej ochoty na to, by kiedykolwiek do niej wrócić.

Spędzając czas z Zoo Landingbez problemu dostrzeżecie jej wady. Poza szybko nudzącą się rozgrywką, warto wspomnieć też o reklamach, które wyświetlają się w dość sprytny sposób, oraz o grafice. Ta ostatnia nie prezentuje się  może wyjątkowo źle, ale zdecydowanie mogłyby w tej kwestii być dużo, dużo lepiej.