Zombie Offroad Safari – w pogoni za zombiakami

0
578

Zombie Offroad Safari to nowa gra, która oferuje fantastyczną zabawę w świecie, który przypomina ten znany nam doskonale z Minecrafta. Kwadratowe ludziki, specyficzne budowle – to wszystko znajdziemy na trasie zombiaczego rajdu.

W grze sterujemy pojazdem uzbrojonym w różnego rodzaju bronie. Naszym zadaniem jest wypełnianie kolejnych misji, w tym na przykład zabicie określonej ilości umarlaków w jednym miejscu.

Ograniczona ilość amunicji i broni sprawia, że bez przerwy musimy mieć się na baczności i zdobywać dodatkowe zapasy.

W menu mamy szansę na ciekawe zakupy. Otwierając skrzynki, wzbogacamy się o różne przedmioty. W garażu kupujemy nowe gryki oraz bronie. Osiągamy kolejne poziomy doświadczenia, które dają nam szansę na coraz ciekawsze misje.

System sterowania opiera się na ikonkach umieszczonych na wyświetlaczu i nie wiąże się w żaden sposób z użyciem żyroskopu. Gaz, hamulec, skręt w prawo i lewo wystarczają nam całkowicie do jazdy po trudnym terenie.

Z doświadczenia wiem, że możliwe jest zablokowanie się na przeszkodach, co w konsekwencji zmusza nas do uruchomienia gry od nowa. Warto więc zwracać uwagę na to, czy górka na którą się wybieramy nie jest za wysoka 🙂

Pobierz w Google Play.