Zombie Highway – poradzisz sobie z zombie?

1
598

Wyobraźcie sobie, że nasza planeta została opanowana przez zombie, a Wy jako jedyni ocaleni uciekacie autostradą przed nieprzyjaciółmi. Brzmi groźnie? Wbrew pozorom, to całkiem fajna zabawa, o czym będziecie mogli się przekonać w produkcji o nazwie Zombie Highway.

W grze Zombie Highway wcielamy się w postać kierowcy samochodu, mknącego autostradą, który musi robić wszystko, by do jego wozu nie dostał się żaden przedstawiciel gatunku zombie. Gdybym miał w skrócie opisać rozgrywkę, napisałbym, że wszystko w apce sprowadza się do unikania znajdujących się na drodze przeszkód i zabijania każdego umarlaka, jaki stanie nam na drodze bądź nas zaatakuje.

highway

Autorzy produkcji postanowili ograniczyć sterowanie wirtualnym autem do skręcenia w prawo i w lewo oraz ewentualnego strzelania do wrogów. Wraz z przebytymi przez nas metrami, zdobywamy coraz to lepsze bronie, dzięki którym w efektywniejszy sposób możemy eliminować zombiaków walczących z karoserią naszego auta. Nie myślcie sobie jednak, że samo strzelanie nie wymaga od nas żadnych umiejętności, a jedynie ślepego uderzania w ekran. Początkowo z celnością nie jest najlepiej. Na szczęście, przeciwników można też zgniatać, używając do tego zniszczone pojazdy znajdujące się na autostradzie.

highway1

Zombie Highway przewiduje dwa rodzaje śmierci. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy rozbijemy nasze auto albo gdy nie uda nam się powstrzymać umarlaków przed dostaniem się do środka naszego wozu. Po danym etapie wyświetla nam się ostateczny rezultat, jaki osiągnęliśmy, a także skorzystać możemy z wirtualnego sklepiku. Niestety, wszystkie dostępne w nim gadżety kupić można jedynie za prawdziwe pieniądze.

Pod względem audiowizualnym Zombie Highway nie jest przeciętną produkcją, ale nie można też napisać, że jest wyposażona w nowoczesny trójwymiar. Podczas testowania apki jej wygląd zbytnio mi nie przeszkadzał, tak więc można bardziej uznać go za udany, niż nie.


logo-app
Zombie Highway
Auxbrain Inc
0   
qrcode-app