Zombie Commando 2014 – ach, Amerykanie, co my byśmy bez Was zrobili?

0
464

Bez Amerykanów i ich ekspertów nasz świat już dawno przestałby istnieć – do takiego wniosku można dojść, kiedy ogląda się filmy, czyta książki czy też gra w strzelanki na smartfonie. Kilka dni temu pojawiła się w Google Play obiecująco zapowiadająca się produkcja Zombie Commando 2014. Liczyłem na to, że tym razem obędzie się bez „super-członków” ekipy Baracka Obamy. Niestety, moje nadzieje okazały się złudne.

Zombie Commando 2014 przychodzi nam wcielić się w postać żołnierza ze specjalnych jednostek amerykańskiej armii, którego zadanie polega na niszczeniu każdego zombiaka, jakiego tylko zauważy. Nasz bohater czyha na swoich przeciwników skulony i bacznie obserwujący. W prawidłowym wykonaniu rozkazu dowódcy pomagają mu swego rodzaju automatycznie działka, które w miarę swoich możliwości rażą prądem bądź też w inny sposób kaleczą umarlaków.

zombi

Plansze w grze generowane są w sposób losowy. Dzięki temu tak naprawdę możemy niszczyć zombiaków tak długo, jak tylko mamy na to ochotę i ile w nas siły. Bo o ile na samym początku pokonywanie rzeszy wrogów nie należy do trudnych zadań, to w późniejszych etapach jest z tym dużo, dużo gorzej. Na szczęście, po każdym ukończonym etapie otrzymujemy pieniążki i diamenty. Dzięki nim możemy modyfikować posiadane przez nas maszyny do zabijania i nieco ułatwiać sobie drogę do sukcesu.

Nie wydając prawdziwych pieniędzy na wirtualne złoto czy też diamenty, można zdobyć w Zombie Commando 2014 niemalże każdą broń. Oczywiście, łatwiej jest, gdy korzysta się z mikropłatności. Te dostępne są na każdą kieszeń – zarówno na taką, gdzie znajduje się parę dolarów, jak i taką, gdzie brakuje wolnych przegródek na banknoty.

zombi1

Choć rozgrywka polegająca na niszczeniu hord zombiaków jest dość oklepana, Zombie Commando 2014 wciągnęło mnie na prawie godzinę. Przerwałem tylko dlatego, że postanowiłem skrobnąć dla Was recenzję. Za chwilę do gry wrócę i jeszcze trochę czasu jej poświęcę. Trzeba mieć jednak na uwadze, że wkrótce Walentynki, tak więc nie można zaniedbywać tych, których się kocha 😉


logo-app
Zombie Commando
easygame7
0   
qrcode-app