Yanosik – koniec z mandatami, panie kierowco!

5
783

Macie dość mandatów, jakie dostajecie za nieprzepisową jazdę? Dzięki aplikacji Yanosik nie będziecie musieli inwestować w CB radio, by mieć wiedzę na temat tego, w których miejscach czyhają na Was cwani funkcjonariusze drogówki.

Aplikacja Yanosik została stworzona z myślą o osobach, które nie posiadają CB radia, a chcą wiedzieć, gdzie mogą spodziewać się kontroli drogowej, fotoradarów i innych „pułapek” zastawionych na kierowców. Prawidłowe funkcjonowanie programu zapewnić mogą jedynie liczni użytkownicy. Jeżeli więc zależy Wam nie tylko na dobru swoim, lecz także innych  – bez wątpienia powinniście zainteresować się tą apką.

yanosik

Tak jak wspomniałem wyżej, prawidłowość funkcjonowania wszystkich funkcji Yanosika zależy tylko i wyłącznie od aktywności osób z niego korzystających. Nie martwcie się jednak na zapas – aplikację ma w swoim telefonie naprawdę wiele osób. Rzadko zdarza się więc, by zamieszczone w programie informacje były nieaktualne. 

Dodawanie wszelkiego rodzaju alertów o drogówce, tajnych samochodach policyjnych czy fotoradarach jest niezwykle proste. Po prostu podczas jazdy wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a resztę zrobi już za nas aplikacja. Gdyby nie to, posiadacze Yanosika byliby na drogach sporym zagrożeniem.

Program nie tylko pozwala nam sprawdzać, to, o czym napisałem wyżej. Jak pewnie domyśliła się większość z Was, Yanosik służyć nam może również jako nawigacja GPS. Mapy dostępne w apce są aktualizowane na bieżąco. Nie spotkacie się więc z syndromem autostrady, która według programu jest szczerym polem. Niestety, do korzystania z opisywanego tytułu potrzebny jest stały dostęp do internetu.

yanosik1

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty. W przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi, tutaj nikt nie ma prawa się pogubić na ekranie głównym ani szukać w nieskończoność pożądanej funkcji. Jest to – oczywiście – ogromna zaleta.


logo-app
qrcode-app