Wonky Tower – małpiszon gania za bananami po Twoich konstrukcjach

0
752

Wonky Tower to platformówka, która od dziś gości na moim urządzeniu i ani myśli się z niego wyprowadzać choćby na chwilę 🙂 Co powiecie na Pogo – brązową małpkę, która bez przerwy pcha się w tarapaty i trzeba ją ratować z opresji korzystając z różnorodnych metod?

Jeśli przepadacie za wszelkiego rodzaju grami, w których Waszym celem jest tworzenie budowli mających wytrzymać pewne obciążenia, zabawą z Pogo również nie pogardzicie!

Aplikacja polskiego studia oferuje 5 rozdziałów. Każdy z nich jest opatrzony specjalną szatą graficzną i dojście do niego wymaga pokonania odpowiedniej ilości poziomów, bądź jak kto woli – zdobycia z góry określonej ilości gwiazdek.

Jeden level możemy ukończyć z maksymalnie 2 gwiazdkami. Wystarczy więc przejść 8 plansz na pełnej ilości gwiazd, by móc odblokować kolejny epizod.

Autorzy dają nam początkowo prawdziwą szkołę i w gratisie dorzucają różnego rodzaju gadżety do budowli – gratis – byśmy mogli je przetestować i ocenić. Na start zgarniamy 3 życia i pędzimy w przygodę. Jedno niepowodzenie powoduje utratę serduszka, które regeneruje się po 10 minutach. Jeśli nie przepadacie za oczekiwaniem, możecie skorzystać z reklamy, bądź (jeżeli macie zdecydowany nadmiar pieniędzy) – pokusić się o mikropłatności.

Muszę powiedzieć, że początkowo miałam mieszane uczucia co do Wonky Tower. Teraz jestem przekonana, że i Wam spodoba się wieczna walka o banany i pokonywanie skomplikowanych tras 🙂