Wild City Rush – następca Crossy Road nadchodzi

0
583

Gry po uruchomieniu gry widzę język polski, jestem niezmiernie zadowolona. Nie jest to spowodowanie nieznajomością angielskiego, lecz taką naturalną, zwyczajną chęcią wzięcia udziału w czymś, co zostało stworzone również z myślą o Polakach. W Wild City Rush nie da się nudzić – gra oferuje zabawę podobną do Crossy Road, jednak w odświeżonej formie i w innej oprawie fabularnej.

Naszym celem a apce jest ucieczka z ZOO. Wcielając się w jednego (z wielu) bohaterów, pędzimy przez miejskie i wiejskie obszary, by dotrzeć w końcu na polankę, która prowadzi do wolności.

wild-city-rush-aplikacje-android-w-google-play

By dostać się na obrzeża miasta, musimy pokonać zatłoczone drogi, wodne przeprawy, uniknąć bliskich spotkań z innymi zwierzakami, czy znakami drogowymi. Przesuwając palcem po ekranie w różne strony, nadajemy kierunek naszej postaci, dzięki czemu samodzielnie dyktujemy prędkość, z jaką się porusza.

Co jakiś czas mamy okazję na ulepszanie swoich bohaterów, czy otwieranie magicznych skrzynek. Wśród skarbów możemy znaleźć życia, pieniążki, a także nowe fanty. Wszystko sprowadza się do tego, by rozgrywka była jeszcze ciekawsza. Systematycznie dokupujemy nowe istotki, by nie dać szansy nudzie.

efe

Trzeba przyznać, że autorom wyjątkowo udało się ich najnowsze dzieło. Wild City Rush jest grą na wysokim poziomie i nie daje oderwać się od ekranu 🙂