Wave Riders – zimą też można poszaleć na wodzie

0
537

Gdyby  nie smartfony i dostępne na nie gry, na pewno większość z nas zimą siedziałaby w domu i czytała książki przy ciepłym kominku. Na szczęście, dzięki nowoczesnym technologiom możemy poczuć chociaż przez kilka minut klimat gorącego lata, słonecznej pogody i szumu morza. Wszystko za sprawą gier takich jak Wave Riders.

W grze Wave Riders będziecie mogli spełnić swoje marzenie z czasów liceum – zostać przystojnym, długowłosym surferem. Ale nie jest to jedyny powód, dla którego powinniście się nią zainteresować. Mimo że produkt mobilny studia Noob-dev Studios jest niczym innym, jak kolejnym tworem z niekończącą się rozgrywką, potrafi – szczególnie w zimowe wieczory – sprawić, że robi nam się cieplej na sercu.

surf

W runnerach i wszystkich jego pochodnych rozgrywka nie jest specjalnie trudna. Tak naprawdę wystarczy spróbować w nich swoich sił dwa, trzy razy i już możemy grać nieprzerwanie do momentu, kiedy nam wirtualny świat całkowicie zbrzydnie w oczach. Przypadek Wave Riders jest nieco inny. Tutaj prawie cały czas trzeba coś robić – zwracać uwagę na to, by nie dostać się do paszczy głodnego rekina, zbierać pieniążki i skakać po falach. Nie można też zapominać o tym, że nasz surfer cały czas musi być w ruchu, bowiem to dzięki temu nabiera prędkości.

Skoro wspomniałem wyżej o pieniążkach, muszę wspomnieć, co takiego można za nie kupić. Dodatków dla naszego bohatera jest całkiem sporo – mamy koszulki, egzotyczne kapelusze, bermudy i tym podobne. Znaleźć można więc wszystko, co tylko kojarzy nam się z okresem letnim. Ceny do wygórowanych nie należą, ale żeby zdobyć jakiś fajny dodatek trzeba się sporo namęczyć (a nie wydawać prawdziwą kasę!).

surf1

Graficznie Wave Riders prezentuje się dość przeciętnie. Wydaje mi się jednak, że słaby wygląd rekompensuje rozgrywka, która potrafi zająć nam dobrych kilkadziesiąt minut i zachęcić do ponownego sięgnięcia po grę.


logo-app
Wave Riders
Noob-dev Studios
0   
qrcode-app