Vlogger Go Viral – oglądajcie mnie, muszę na czymś zarabiać!

0
1238

Kiedy nie było jeszcze szału na bycie YouTuberem, mało kto myślał o zakładaniu video blogów. Teraz jest to niemalże standard, a zarabianie na tym stało się dla niektórych sposobem na życie. Niestety, żeby faktycznie coś z tego mieć, potrzeba sporego szczęścia, wiedzy i odpowiednich umiejętności. Na swój sposób pokazuje to gra mobilna Vlogger Go Viral, którą chciałem Wam dzisiaj przedstawić.

Wyobraźcie sobie (pewnie nie będzie to wyjątkowo trudne), że pewnego dnia postanawiacie zostać videoblogerem lub videoblogerką. Właśnie z takim pomysłem pewnego dnia budzi się bohater produkcji Vlogger Go Virala my mamy mu pomóc w realizacji marzeń. Od nas zależy czy pokierujemy losem kobiety, czy mężczyzny. My wybieramy też nick oraz wygląd, jednak wszystko inne zdecydowanie nie zawsze jest tylko w naszych rękach.

bloger

Vlogger Go Viral uproszono tworzenie filmów, tak aby nagrywanie, montowanie, przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu odpowiednich tematów nie było żmudne i pracochłonne, jak w rzeczywistości. Chcąc, na przykład, zrobić research, musimy najpierw wybrać, o czym chcemy mówić, a później klikać w bohatera na ekranie. Czasem cały proces trwa kilka minut, a niekiedy musimy męczyć się długie godziny.

Nikt nie wymaga od nas tego, byśmy ciągle „nawijali” o jednym. Możemy tworzyć video o sporcie, zwierzakach, modzie i innych. Po paru razach możemy stać się jednak mistrzami w konkretnej dziedzinie, a to z kolei wiąże się z jeszcze większą oglądalnością i – rzecz jasna – wyższymi zarobkami.

bloger1

Nie mamy większego wpływu na to, jak pan lub pani radzi sobie ze swoimi materiałami, dlatego też musimy działać w Vlogger Go Viral w inny sposób. Po pierwsze – marketingowo. Po drugie – inwestując w sprzęt. Kupno PC-a lub jego ulepszenie albo też stworzenie fanpage’a wpływa zarówno na liczbę wyświetleń nowych filmów, jak również na grono widzów oglądających nas co sekundę. I znów ten sam schemat – większa popularność, grubsze pieniądze.

Jeżeli bardzo się uprzecie, wydacie trochę w Vlogger Go Viral na mikropłatności. Nie jest to jednak absolutnie żadna konieczność. Pamiętajcie, że gry mają przede wszystkim bawić. Zajmowanie pierwszych miejsc w globalnych rankingach nie zawsze jest najważniejsze. No, chyba że jesteście blogerami ;).