Turd Birds – o ptaku, który „kupkał” na ludzi

0
541

Jedynymi skrzydlatymi stworzeniami kojarzącymi się Wam z grami mobilnymi są bohaterowie produkcji Angry Birds? Dłużej tak być nie będzie. Postara się oto ptaszek występujący w apce o nazwie Turd Birds, którą przedstawimy Wam w tym wpisie.

Główny bohater Turd Birds pada ofiarą wynalazku pewnego dowcipnisia w wieku szkolnym. Wspomniany ptak ze specjalnym kaskiem na głowie, sterowanym przez pilota załatwia wszystkie potrzeby fizjologiczne na głowy ludzi. Jeżeli myślicie, że przyjdzie Wam powstrzymywać skrzydlate stworzenie, grubo się mylicie. W grze chodzi bowiem właśnie o to, by wkurzać innych, a nie robić wszystko, by żyło im się jak najlepiej.

turd

Turd Birds jest kolejnym przedstawicielem gatunku runnerów (choć w przypadku ptaków raczej ciężko mówić w kategorii biegania), gdzie celem numer jeden jest bicie własnych rekordów dystansowych. Rozgrywka w praktyce wygląda tak, że dostajemy do dyspozycji zwierzątko, „okupkujemy” nim wszystko, co się da oraz unikamy każdej przeszkody, jaka stanie nam na drodze. Jak przystało na ludzi z 2K Games, przeszkadzajki nie są takie same, jak wszędzie. Tutaj w tej właśnie roli występują przede wszystkim przenośne toalety oraz… latające statki kosmitów.

W trakcie naszego lotu ptakiem nie tylko musimy zwracać uwagę na to, ile już lecimy, lecz także martwić się o stan naszego konta wyrażonego w monetach. Dzięki wirtualnej walucie możemy dokupować dodatki do gry, które ułatwiają oraz urozmaicają zabawę.

turd1

Jeśli chodzi o audiowizualne aspekty, muszę przyznać, że Turd Birds wypada całkiem nieźle, jak na produkt o dość niespotykanym poczuciu humoru. Dźwięki towarzyszące rozgrywce świetnie pasują do klimatu aplikacji, a grafika… cóż, wszytko najlepiej widać na screenach. Niech każdy z Was sam ją oceni według własnych upodobań.


logo-app
Turd Birds
2K Games, Inc.
0   
qrcode-app