Troll Face Quest Video Memes – śmieszna przygodówka na kibelek

0
1187

Kiedy uruchamiamy Troll Face Quest Video Memes, naszym oczom ukazuje się internetowy troll, siedzący na kibelku i trzymający w rękach tablet. Może wydawać się to śmieszne, ale właśnie przede wszystkim po to powstała opisywana produkcja. Żeby się zrelaksować, żeby odetchnąć od codzienności i żeby się pośmiać!

Troll Face Quest Video Memes od początku nie wygląda na typową mobilną przygodówkę. W końcu nie zawsze mamy okazję podziwiać wirtualną postać na tronie w łazience. Jeśli nie macie specyficznego poczucia humoru, nie bawią Was pierdzący bohaterowie oraz karykaturalne przedstawianie niektórych życiowych sytuacji, musicie się liczyć z tym, że długo tu miejsca nie zagrzejecie.

Rozgrywka Troll Face Quest Video Memes podzielona jest na dwie części. Jedna z nich to zbiór czterech mini-gier, natomiast druga, czyli ta właściwa, to kilkadziesiąt przygotowanych „video memów”, które musimy ukończyć w odpowiedni sposób.

Twórcy Troll Face Quest Video Memes przygotowali bardzo fajne, odprężające zabawy. Mamy tutaj okazję do uderzenia trolli wielkim, drewnianym młotkiem oraz nakręcania mechanicznej twarzy za pomocą naszych dłoni. Oczywiście, tak jak już pisałem, to tylko wstęp do tego, po co tak naprawdę pobiera się ową apkę.

W każdym filmowym memie chodzi o coś innego. Właściwie, kiedy ukazuje nam się animacja, nie mamy bladego pojęcia, co musimy zrobić, by odblokować kolejną. Czasem wystarczy doprowadzić bohatera do uśmiechu, a niekiedy musimy się nieco bardziej postarać. Jak? Wybaczcie, ale dla Waszego dobra nie mogę tego zdradzić.

Sterowanie w opisywanej grze jest więcej niż proste. Wszystko, co robimy, to dotykamy ekranu, aktywując najróżniejsze elementy rozgrywki. W sytuacji, gdy za bardzo nie wiemy, co robić, możemy skorzystać z podpowiedzi. Niestety, dosyć szybko się one wyczerpują, a wówczas musimy płacić, oglądać filmiki reklamowe i tak dalej.

Troll Face Quest Video Memes nie tylko może pochwalić się specyficznym gameplayem, lecz także oprawą audiowizualną. Screeny najlepiej wyjaśnią Wam, dlaczego wygląd gry zasługuje na określenie go mianem „niepowtarzalnego”.