ToCoMoje – wszystkie paragony w jednej aplikacji

0
673

Jeżeli zawsze gubicie paragony, które są podstawą do ubiegania się o gwarancję – z pewnością interesowaliście się sposobami, pozwalającymi na uporanie się z tym problemem. Gdyby jakimś cudem w trakcie poszukiwań nie wpadała Wam w ręce aplikacja ToCoMoje, koniecznie przeczytajcie co takiego oferuje.

Aplikacja mobilna ToCoMoje jest swego rodzaju archiwizatorem wszystkich potwierdzeń zakupów, jakie otrzymujemy w sklepach. Dzięki temu prostemu narzędziu możemy w szybki sposób zapisać w wersji elektronicznej paragon i przejrzeć go bądź wydrukować w dogodnym dla nas momencie – nieważne czy akurat jesteśmy w domu, czy poza nim.

tojemoje

 

Program daje nam możliwość zatytułowania każdego dokumentu i dodania informacji o nim. Co najważniejsze, nie musimy robić tego od razu po dodaniu. Warto jednak uzupełnić dane chociażby w późniejszym terminie, bowiem ułatwia to nam wyszukiwanie interesujących nas materiałów.

Wyszukiwarka jest w ToCoMoje bardzo ważnym elementem. To dzięki niej możemy w gąszczu paragonów w szybki sposób znaleźć ten, którego w danym momencie akurat szukamy. Warto wspomnieć, że apka oferuje więcej niż tylko jedno kryterium poszukiwań. Jest to – według mnie – jego ogromna zaleta.

tojemoje1

Osobom, które nie mają w domu drukarki, z pewnością do gustu przypadnie opcja wysyłania paragonów na e-mail, która pozwala nam wybrany przez nas paragon przesłać na konkretny adres poczty elektronicznej. Obecnie każdy sklep posiada skrzynkę mailową, tak więc nie musicie już nawet do sklepu „lecieć” z paragonem, by ubiegać się o gwarancję. Ciekawe, prawda?

Interfejs programu jest czytelny i wygląda całkiem nowocześnie. Widziałem już sporo tego typu aplikacji, lecz muszę przyznać, że to własnie ta zrobiła na mnie największe wrażenie. Bo jest prosta w obsłudze, a jednocześnie nie naraża naszych oczu na niemiły widok.


logo-app
ToCoMoje - przechowuj paragony
TCMJ sp. z o.o.
0   
qrcode-app