Tiny Auto Shop – nie narzekaj na mechanika swego, możesz mieć gorszego

0
583

Przed różnego rodzaju świętami, zawsze na myjniach ustawiają się kolejki samochodów, które chcą być czyściutkie, pachnące i błyszczące. Zazwyczaj właśnie w takich momentach przychodzi nam narzekać na wolną obsługę myjni, brak organizacji i tak dalej, i tak dalej. A co, gdybyśmy sami mogli mieć taką myjnię i dostalibyśmy wolną rękę do zarządzania? Fajnie? Zagrajcie w Tiny Auto Shop, a sami odpowiecie sobie na to pytanie!

Powiedzenie, że mamy w Tiny Auto Shop do czynienia z myjnią samochodową byłoby ogromnym błędem. Bo nie jest to tylko gra o czyszczeniu aut, lecz także o ich tankowaniu, naprawianiu i… obdarowywaniu prezentami. Oczywiście, przede wszystkim chodzi o to, by zarabiać wirtualne pieniądze. Trzeba jednak zacząć od totalnego zera i dopiero z czasem stać się prawdziwym rekinem biznesu.

Na początku oferujemy swoim klientom tylko dwie usługi – mycie i uzupełnianie płynów w postaci paliwa. Chociaż na start nie zarabiamy wiele, nie możemy narzekać na brak zainteresowania. Kolejki chętnych ustawiają się do nas jak szalone, a nasza w tym głowa, by dobrze rozporządzać wolnymi miejscami i zadowolić każdego odwiedzającego.

Im dłużej kierowca musi czekać na załatwienie swojej sprawy, tym gorszy ma humorek (znacie to z życia codziennego, prawda?). Wszystkie oceny składają się natomiast na naszą ogólną notę i punkty doświadczenia. Te ostatnie pozwalają na awans i tym samym umożliwiają dokupowanie coraz to fajniejszych i potrzebniejszych rzeczy. Wierzcie mi, że bardzo szybko przekonacie się o tym, iż jedno stanowisko pracy to zdecydowanie za mało!

Rozgrywka w Tiny Auto Shop podzielona jest na levele. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to gra dla nieco młodszych użytkowników, ale ja absolutnie nie zamierzam się tym przejmować. Ba, jestem zdania, iż opisywany tytuł jest bardzo wciągający i na pewno wielokrotnie jeszcze do niego wrócę. Oczywiście, jeżeli tylko pozwoli mi na to czas.

Bez korzystania z mikropłatności (pomagają nam chociażby w szybszym stawianiu nowych miejscówek) czasem jest w Tiny Auto Shop dosyć trudno. Nie ma się co jednak zbyt szybko poddawać – przy odrobinie chęci można bez najmniejszego problemu osiągnąć tu wirtualny sukces!