Time Clickers – lubisz strzelać? Tutaj nie będziesz się nudził!

0
233

Na pewno znacie gatunek gier, w których najważniejsze jest klikanie, klikanie i jeszcze raz klikanie. Tzw. „clickery” opanowały Google Play głównie dzięki produkcjom w stylu RPG. Dzisiaj mam jednak dla Was coś ekstra – jedyną w swoim rodzaju strzelankę, która pomaga zabić nudę przez długie godziny. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić Time Clickers, teraz jest ku temu najlepsza okazja.

Geometryczny świat przedstawiany w Time Clickers nie prezentuje się bardzo okazale, ale z całą pewnością znajdą się tacy, którym przypadnie do gustu. Myślę, że miłośnikami takiej oprawy graficznej będą przede wszystkim osoby gustujące w pierwszych grach video, gdzie na pierwszym miejscu stawia się na zabawę, a nie wygląd.

Pierwsza podstawowa rzecz od jakiej musimy zacząć, to wyjaśnienie – w Time Clickers nie mamy do czynienia z normalnymi przeciwnikami. Każdy oponent to skupisko czerwono, białych sześcianów, które musimy zniszczyć, aby móc pochwalić się zgonem. Oczywiście, pokonanie rywala wiąże się nie tylko z osobistą satysfakcją, lecz także profitami w postaci złotych monet.

Wirtualna waluta dostępna w Time Clickers umożliwia nam kupowanie nowych broni. I tu uwaga – niektóre z maszyn obsługuje się manualnie, a inne działają automatycznie. Co to oznacza? Ano to, że w przypadku niektórych wcale nie musimy się męczyć, by coś zabić. Wystarczy chwila cierpliwości i gotowe.

Najgorzej jest z bossami. Pojawiają się oni raz na kilkadziesiąt rywali, a ich zniszczenie wymaga od nas nie tylko sprawnych palców, lecz również dobrego wyposażenia. A wszystko to dlatego, że w takich pojedynkach mamy limit czasowy, który – jak się pewnie domyślacie – nie stworzony został po to, by ułatwiać nam życie.

W grze mamy całkiem sporą ilość achievementsów, dzięki czemu nie tylko rozgrywka główna powinna nam zająć sporo czasu. Warto w tym miejscu wspomnieć o jeszcze innej, ale bardzo istotnej, zalecie – Time Clickers nie zawiera mikropłatności. Raz na jakiś czas możemy co najwyżej obejrzeć reklamę. Jeśli się na to zdecydujemy, zostajemy sowicie wynagrodzeni. Jak dla mnie to naprawdę świetny układ!

Time Clickers0Download