Time Clickers – lubisz strzelać? Tutaj nie będziesz się nudził!

0
537

Na pewno znacie gatunek gier, w których najważniejsze jest klikanie, klikanie i jeszcze raz klikanie. Tzw. „clickery” opanowały Google Play głównie dzięki produkcjom w stylu RPG. Dzisiaj mam jednak dla Was coś ekstra – jedyną w swoim rodzaju strzelankę, która pomaga zabić nudę przez długie godziny. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić Time Clickers, teraz jest ku temu najlepsza okazja.

Geometryczny świat przedstawiany w Time Clickers nie prezentuje się bardzo okazale, ale z całą pewnością znajdą się tacy, którym przypadnie do gustu. Myślę, że miłośnikami takiej oprawy graficznej będą przede wszystkim osoby gustujące w pierwszych grach video, gdzie na pierwszym miejscu stawia się na zabawę, a nie wygląd.

Pierwsza podstawowa rzecz od jakiej musimy zacząć, to wyjaśnienie – w Time Clickers nie mamy do czynienia z normalnymi przeciwnikami. Każdy oponent to skupisko czerwono, białych sześcianów, które musimy zniszczyć, aby móc pochwalić się zgonem. Oczywiście, pokonanie rywala wiąże się nie tylko z osobistą satysfakcją, lecz także profitami w postaci złotych monet.

Wirtualna waluta dostępna w Time Clickers umożliwia nam kupowanie nowych broni. I tu uwaga – niektóre z maszyn obsługuje się manualnie, a inne działają automatycznie. Co to oznacza? Ano to, że w przypadku niektórych wcale nie musimy się męczyć, by coś zabić. Wystarczy chwila cierpliwości i gotowe.

Najgorzej jest z bossami. Pojawiają się oni raz na kilkadziesiąt rywali, a ich zniszczenie wymaga od nas nie tylko sprawnych palców, lecz również dobrego wyposażenia. A wszystko to dlatego, że w takich pojedynkach mamy limit czasowy, który – jak się pewnie domyślacie – nie stworzony został po to, by ułatwiać nam życie.

W grze mamy całkiem sporą ilość achievementsów, dzięki czemu nie tylko rozgrywka główna powinna nam zająć sporo czasu. Warto w tym miejscu wspomnieć o jeszcze innej, ale bardzo istotnej, zalecie – Time Clickers nie zawiera mikropłatności. Raz na jakiś czas możemy co najwyżej obejrzeć reklamę. Jeśli się na to zdecydujemy, zostajemy sowicie wynagrodzeni. Jak dla mnie to naprawdę świetny układ!