The Wolf – wciel się w rolę członka watahy

0
756

Co powiecie na grę symulacyjną, w której wcielacie się w rolę członka wilczej watahy? The Wolf to oryginalny, zwierzęcy RPG, oferujący dwa tryby rozgrywki w realnym czasie gry.

Do wyboru jest opcja PVP, oraz kooperacja. Pierwsza jest tymczasowo zablokowana. Dopiero po osiągnięciu 5 poziomu zaawansowania, można spróbować swoich sił w rywalizacji między graczami. Kooperacja natomiast daje takie możliwości, że o drugim trybie się zapomina.

Gracz wybiera wygląd swojego wilka, płeć, wyświetlaną nazwę, parametry zdrowia, walki, posiadane umiejętności i wiele więcej. Za zebrane w grze pieniądze można ulepszać swoje zwierzę, by z każdą rundą było coraz silniejsze.

Sterowanie jest wygodne. Korzystając z joisticka i kilku przycisków, swobodnie poruszamy się po mapie. Jeżeli odpowiednio zainwestujemy pieniądze, szybko uruchomimy specjalne rodzaje ataku wilka, które nie tylko przyspieszają zabijanie, lecz przede wszystkim zadają większe obrażenia.

Zwierzęta, na jakie polujemy, to zające, barany i inne podobne, które można znaleźć w lasach, czy na polach. Rozlew krwi nie jest uciążliwy, więc jako takie ograniczenia wiekowe można zastosować jedynie do tematyki.

Chętnych na wzięcie udziału w wilczych walkach, zapraszam do testowania 🙂