The Floor Is Lava – skacz nad gorącą lawą!

0
473

W ostatnim czasie bardzo popularna stała się zabawa, w której w pewnym momencie zawodnicy krzyczą ,,the floor is lava” i każdy uczestnik musi natychmiast wspiąć się na jakiś obiekt, by stopami nie dotykać ziemi. Ketchapp wpadł na pomysł, żeby stworzyć tego rodzaju grę na smartfony. Jak wyszło?

W mojej opinii sama grafika aplikacji pozostawia wiele do życzenia, lecz z drugiej strony – czy typowa skikajka musi być wypasiona wizualnie, by grywalność była na wysokim poziomie? Chyba nie 🙂

Główny bohater porusza się w świecie wielkich mebli. Sam jest maleńki, więc każde krzesło, czy szafka stanowi dla niego wielkie wyzwanie. Dotykając palcem ekranu, wykonujemy skok, by w chwili wylania się lawy na podłogę, móc swobodnie poruszać się po wyższych elementach.

Na trasie znajdujemy co pewien czas serduszka, które dają nam dodatkowe życia. Te przydają się w momencie popełnienia błędu i nadepnięcia na lawę. Mając w zapasie serduszko, automatycznie wznawiamy grę w miejscu porażki. To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy udaje nam się daleko zajść.

Sposobem na zgarnięcie dodatkowych szans jest obejrzenie sponsorowanej reklamy i zyskanie 3 żyć. To chyba niezbyt wysoka cena za możliwość przedłużenia zabawy? 🙂

Pobierz w Google Play.

PRZEGLĄD RECENZJI
Wygląd
Pomysł
Grywalność
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFallout Shelter – kto pierwszy do schronu?
Następny artykułTruecaller – zrób porządek ze spamem