The Dark Knight Rises – przekonaj się jak być Batmanem

2
480

Francuskie studio Gameloft z okazji wydania filmu o Batmanie pod tytułem The Dark Knight Rises opublikowało w Google Play grę o tej samej nazwie. Jeśli jeszcze nie graliście w tę produkcję, zdecydowanie powinniście. Spokojnie, mimo że nie jest nowością – cały czas potrafi bawić i wyciąć wiele godzin z naszego życiorysu.

The Dark Knight Rises – co dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem – kierujemy człowiekiem nietoperzem znanym z komiksów DC Comics. Podobnie jak w filmie, pokonujemy głównym bohaterem wszystkich napotkanych wrogów, by ostatecznie dotrzeć do naszego wroga numer jeden – Bane’a.

batman

Autorzy gry przygotowali dla nas całe mnóstwo misji do wykonania. Gameloft również w grze o Batmanie postanowił umieścić wiele zadań pobocznych, a także pokusił się o system otwartego świata. Dzięki niemu w przerwie od głównej akcji apki możemy zwiedzić Gotham City i przekonać się na własnej skórze (no prawie) jak to jest być superbohaterem.

Sterowanie Batmanem w The Dark Knight Rises nie należy do skomplikowanych. Niestety, dużo gorzej jest w przypadku pojazdów. Nawet kilka godzin spędzonych nad grą nie nauczyło mnie poprawnego kierowania maszynami Bruce’a Wayne’a. Biorąc pod uwagę, że Gameloft ma na swoim koncie naprawdę wiele dobrej jakości samochodówek, mam nadzieję, że za jakiś czas problem ten zostanie poprawiony i nikt nie będzie już zmuszony do tego, by zamiast jazdy prosto doświadczać dziwnych i niepożądanych slalomów.

batman1

Jak widzicie na zdjęciach, The Dark Knight Rises to graficznie naprawdę udany produkt. Gotham City wygląda bardzo, bardzo dobrze, podobnie jak każda postać, która się po nim przemieszcza. Dobry wygląd sprawia jednak, że na dużej części urządzeń gra po prostu „klatkuje”, uniemożliwiając komfortową grę.


logo-app
The Dark Knight Rises
Gameloft
6,99 USD   
qrcode-app