Tap Tap Infinity – odważysz się… nieskończenie dotykać palcem?

0
655

Czy trzeba być odważnym, by zdecydować się na przygodę w krainie pełnej niebezpiecznych stworów? Wbrew pozorom, nie. Odwagą wykazują się przede wszystkim ci, którzy postanawiają wziąć udział w przedsięwzięciu polegającym na ciągłym dotykaniu ekranu palcem. Zwariowałem? Oczywiście, że nie. Najlepiej udowodni Wam to gierka Tap Tap Infinity.

Jeżeli znacie język angielski chociaż w stopniu podstawowym, a zgaduję, że tak właśnie jest, tytuł opisywanej produkcji od razu powie Wam, czego możecie się w niej spodziewać. Najkrócej i najprościej rzecz ujmując, w Tap Tap Infinity chodzi o uderzenie palcem napotkanych oponentów. Rzecz jasna, to jeszcze nie wszystko (ale większość).

tap

Tak jak pisałem, Tap Tap Infinity wymaga od nas ciągłego i sprawnego dotykania ekranu. Każde „tapnięcie” to jeden cios zadany naszemu wrogowi. Wniosek w tym przypadku może być tylko jeden – im sprawniej i częściej uderzamy, tym efektywniej pokonujemy rywala i szybciej zdobywamy za to nagrodę.

Dzięki zgonom wirtualnych potworów zarabiamy pieniądze. Nie wiem, jak dokładnie nazywa się waluta występująca w Tap Tap Infinity, ale mogę powiedzieć, że jest ona niczym innym jak złotymi monetami. Niestety, zbyt wiele kupić sobie za nią nie możemy. W główniej mierze wydajemy bowiem loot na zwiększenia punktów obrażeń oraz do rekrutowania nowych pomocników. Ci ostatni pojawiają się w naszej załodze po pokonaniu bossów.

Ile dokładnie etapów jest do ukończenia w grze Tap Tap Infinity? Kilka godzin męczyłem się z dostępnymi tutaj stworami i nadal nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Oznacza to tylko jedno – że opisywana produkcja znakomicie spisuje się nawet w najdłuższych chwilach nudy.

tap1

Na pewno nie każdy z Was będzie w stanie spędzić wiele czasu z Tap Tap Infinity. Mimo wszystko, jestem przekonany, że – podobnie jak użytkownicy Google Play – większość z Was oceni tę grę na więcej, niż szkolną trójkę z plusem.

A na ile ja oceniam Tap Tap Infinity? Grafika i dźwięki w tej produkcji bardzo mnie nie zachwyciły, a rozgrywka nie jest wyjątkowo oryginalna. Nie zmienia to jednak faktu, że miło wspominam testy tej apki i wiem, że pomoże mi w sytuacji, gdy będzie mi doskwierać beznadziejny, monotonny nastrój.