Super Block Jumper – uzyskacie dwucyfrowy wynik? Nie wierzę!

0
537

Czy gra, która prezentuje się jak stare, dobre platformówki i wymaga od nas jedynie przytrzymywania i puszczania palca może być trudniejsza od wielu znacznie bardziej zaawansowanych produkcji? Androidowa nowość pod tytułem Super Block Jumper udowadnia, że jak najbardziej tak. A jeśli jeszcze nie wierzycie – śmiało, przekonajcie się sami!

Może się na początku wydawać, że Super Block Jumper to jakiś totalny żart. Nikt o zdrowych zmysłach nie pomyśli, iż rozgrywka polegająca na skakaniu z platformy na platformę i skakaniu, i skakaniu może wciągać. Ba, powiem więcej – nie tylko wciąga, lecz potrafi jeszcze niemiłosiernie wkurzyć. Na szczęście, wiecie, tak pozytywnie.

super

Chyba nie do końca jest ważne, kto jest głównym bohaterem opisywanej gry. Elegancja i dobre wychowanie nakazuje jednak przedstawić innym swoich znajomych i tak też właśnie czynię. W Super Block Jumper kierujemy rozpikselowanym chłopakiem, który lubi skakać nad przepaścią. Tak przynajmniej jest na początku, bo później do gry dołączają także inni bohaterowie – tak samo sprawni, a do tego jeszcze fajniej wyglądający.

Zdobycie którejkolwiek z dodatkowych postaci jest dość proste, ale pod warunkiem, że nie mamy konkretnych faworytów. Za dziesięć pieniążków zgarniętych w grze możemy kupić sobie prezent, w którym ukryty jest jeden ludzik. Nie wiemy, jak będzie wyglądał i to jest w tym właśnie fajne. A co jeżeli chcemy mieć wybór? Wtedy przychodzi nam płacić. Dokładnie nieco ponad 5 złotych.

super1

Skupiony na bohaterach, kompletnie zapomniałem o rozgrywce. I jak się tak zastanowić, to może to i lepiej, bo w Super Block Jumper w tej kwestii za bardzo nie ma o czym pisać. Sprawa jest jasna – przytrzymujemy palec na ekranie, żeby się wybić i puszczamy, gdy uważamy, że kierowana przez nas postać wyląduje na pobliskiej platformie. Warto dodać, że nie oferuje się nam celowników ani innych pomocy, tak więc osiągnięcie dobrego rezultatu to absolutnie nie przysłowiowa bułka z masłem.

Napiszcie w komentarzach, jeśli uda Wam się zdobyć dwucyfrowy wynik. Pamiętajcie też o tym, by w Super Block Jumper uważać na reklamy. Pojawiają się one w dość sprytnych momentach, co na pewno będzie Was niemiłosiernie denerwowało.