Subway Surfers – metro i szaleństwo na desce

6
725

Runnery mają to do siebie, że potrafią bawić przez kilka minut, po czym zaczynają zanudzać nas na śmierć. W przypadku produkcji mobilnej Subway Surfers jest nieco inaczej, o czym wkrótce powinniście się wszyscy przekonać.

Głównymi bohaterami Subway Surfers są graficiarze rysujący na wagonach pociągów. Jako że wykonują oni czyn niezgodny z prawem, od czasu do czasu przyłapywani są przez policjantów. Naszym zadaniem jest pomóc im w jednym z pościgów. Nie łudźcie się jednak, że uda Wam się uciec przed wymiarem sprawiedliwości. Bo jak to w runnerach bywa, w pewnym momencie i tak przychodzi nam uznać wyższość przeciwnika.

subway

Na czym dokładnie polega zabawa w grze? Wcielamy się w postać wspomnianego wyżej „wandala-artystę” i biegniemy ile tylko mamy sił w nogach. Im więcej uda nam się przebyć metrów, tym lepiej dla nas. W zrealizowaniu zadania przeszkadzają nam przede wszystkim wagony, a także pędzące z dużą prędkością pociągi. Podczas rozgrywki warto zwrócić uwagę na złote monety. Dzięki nim możemy wyposażać naszą postać w fajne gadżety oraz ulepszać power-upy.

Gdy mamy do czynienia z grą po raz pierwszy, ciężko jest osiągnąć dobry rezultat. Wszystko przez mały mnożnik punktów. Na szczęście, istnieje szansa na jego zwiększenie. Wystarczy po prostu wykonywać misje, jakie autorzy gry dla nas przygotowali. Wspomnianych zadań jest całe mnóstwo. I choć wydają się mało istotne – naprawdę w dużym stopniu urozmaicają grę i sprawiają, że przez pierwszych kilka godzin nie sposób się oderwać od gry.

subway1

Mimo że sceneria Subway Surfers pozostaje niezmienna, od czasu do czasu – przy okazji aktualizacji – zmienia się nieco jej ogólny klimat. Początkowo akcja rozgrywała się w Nowym Jorku. W chwili obecnej odbywa się w Bombaju.


logo-app
Subway Surfers
Kiloo
0   
qrcode-app