Space Frontier – walka na rakiety trwa!

0
970

Space Frontier to z założenia prosta gra zręcznościowa, w której jedyne, na czym nam zależy, to wystrzelenie rakiety w kosmos. Tak mogłoby się przynajmniej wydawać… W praktyce zabawa jest o tyle trudna, że o każdym postępie (bądź porażce) misji, decydujemy samodzielnie.

Najważniejszą bohaterką w Space Frontier jest rakieta. Za jej zdalnymi sterami siedzimy my, a raczej nasze palce. Pacamy w ekran cyklicznie w chwili, gdy dany element rakiety ma zostać odłączony, a tym samym cała machina napędzona.

Jeżeli zdobędziemy się na ruch w złym momencie, spowolnimy wehikuł, bądź w najgorszym razie – spowodujemy odpadnięcie najważniejszej części. Zależy nam na tym, by odczepić element w chwili, gdy znajduje się na zielonym polu. To nie jest takie proste, bo czas ,,wypalania się” kolejnych części rakiety jest różny i trzeba mieć się ciągle na baczności.

Za dobre wyniki otrzymujemy pieniądze, za które następnie ulepszamy swoją maszynę i tym samym wystrzeliwujemy ją coraz wyżej, co jest założeniem całej zabawy.

Pobierz w Google Play.