,,Dokowanie – w astronautyce, połączenie się w przestrzeni kosmicznej dwóch załogowych lub bezzałogowych statków kosmicznych”. Jak twierdzi autor gry, zasad Space Docking nie trzeba wyjaśniać. Pierwsza część tytułu apki zdradza miejsce akcji, druga natomiast misję gracza. Czy faktycznie, zabawa w Space Docking będzie tak ekscytująca, jak może się wydawać?

Cóż… gra nie została podzielona na etapy, nie ma głównego bohatera (w sumie nie ma żadnego bohatera…), brak jest skórek i innych bajerów, jakie w tego typu grach przyciągają uwagę. Czy mimo to, w Space Docking można spędzić przyjemnie czas?

Tak. Pod warunkiem, że jest się wyjątkowo uzdolnionym pod względem wyczucia czasu. Gra polega bowiem na tym, by wybrać odpowiedni moment, w którym jeden poruszający się element, ma połączyć się z drugim – nieruchomym.

Problemem nie jest trafienie – za którymś razem przecież w końcu nam się uda! Wyzwaniem okazuje się powtarzanie tej czynności… Apka nie posiada zapisu, więc każdorazowy błąd wymaga rozpoczynania gry od nowa 🙁