Sonic Dash 2: Sonic Boom – runner, jakiego Ci trzeba

0
1257

Sonic Dash 2: Sonic Boom to druga część popularnej gry z niebieskim stworkiem w roli głównej. Jeżeli przepadacie za produkcjami, w których trzeba się narobić, by osiągnąć dobre rezultaty, zdecydowanie powinniście poświęcić czas lekturze tego wpisu 🙂

ko

W grze wcielamy się w rolę jednego z pięciu bohaterów. Początkowo mamy szansę na odblokowanie tylko jednego, ale systematycznie, wraz z osiąganiem kolejnych sukcesów, mamy okazję na wypróbowanie także innych postaci.

Podczas swojego biegu mamy szansę zebrać niebieskie kule, złote obręcze, specjalne fanty, oraz power-upy. Wśród tych ostatnich wyróżnimy między innymi magnes, zwiększenie mnożnika punktów, czy wzbicie się w powietrze na specjalnej, laserowej linie.

Po pewnym czasie możemy sobie pozwolić na odblokowanie maleńkich stworzeń, które towarzyszą naszym bohaterom podczas całej rozgrywki. Chcąc rywalizować z przyjaciółmi, możemy połączyć się z nimi przy pomocy portali społecznościowych.

sonic-dash-2-sonic-boom-aplikacje-android-w-google-play

Specjalne misje i wyzwania czasowe dają nam szansę na zbieranie dodatkowych nagród. Za udział w wyzwaniach specjalnych musimy zapłacić magicznymi biletami. Te z kolei kolekcjonujemy na bieżąco 🙂