Soldiers Inc: Mobile Warfare – buduj swoją bazę w strategii MMO

0
1010

Gra Soldiers Inc: Mobile Warfare to strategia, której akcja toczy się w przyszłości, w 2037 roku. Naszym zadaniem jest trenowanie swoich oddziałów, budowanie bazy od zera i dowodzenie własną armią przeciwko wrogom.

soldiers-inc-mobile-warfare-aplikacje-android-w-google-play

Jeżeli przepadacie za grą ze znajomymi i opracowywaniem specjalistycznych strategii, nic nie stoi na przeszkodzie – opisywana produkcja oferuje tego typu rozgrywkę.

Zgodnie z fabułą, zadaniem gracza jest pokonanie rywali. Nie jest to jednak takie proste, biorąc pod uwagę, że zaczynamy od kompletnego zera – bez żołnierzy, budynków, ani amunicji. Z czasem jednak baza staje się coraz bardziej okazała a my rośniemy w siłę.

Wizualnie gra nie prezentuje się jakoś wyjątkowo. Przyznam, że widywałam lepsze aplikacje strategiczne, chociaż jak podpowiada mi doświadczenie – graczom to zupełnie nie przeszkadza 🙂

 soldiers-inc-mobile-warfare-aplikacje-android-w-wefwegoogle-play

Wśród charakterystycznych elementów gry należy wyróżnić: rozgrywkę online w rzeczywistym czasie, tworzenie armii, broni, wykonywanie misji, udział w walkach PvP, oraz wiele innych.

Chcąc grać za darmo, można się całkiem dobrze bawić, lecz po pewnym czasie zaczynamy odczuwać minuty, jakie dzielą nas od ulepszenia budynków, czy ukończenia części bazy. Mikropłatności jak najbardziej występują i polecają się do użytku. Da się jednak obyć bez tego 🙂